Міжнародне стажування

21 червня 2018 року відбулося вручення сертифікатів про проходження міжнародного стажування, яке тривало з 12 березня по 21 червня 2018 року на базі Вищої Школи Лінгвістичної (Польща, Ченстохова) при співпраці з Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького.

За програмою «The innovative Methods and Technologies of Teaching: The Newest in the European Educational Pratice» успішно пройшли навчання викладачі навчально-наукового інституту іноземних мов:

Сливка Наталія Петрівна – викладач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови,

Афанасьєва Ольга Сергіївна – викладач кафедри фонетики і граматики англійської мови,

Іванова Наталія Петрівна – в. о. доцента кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання.

Учасники заходу, викладачі вищих навчальних закладів України та Польщі, обмінювалися власним досвідом і досягненнями, а результати індивідуальних досліджень обговорювались у відкритій дискусії із використанням новітніх технологій.