Конкурси до Дня Студента

17 листопада – це щорічне міжнародне свято студентської активності – Міжнародний День Студентів.

Історія виникнення дня студентів зовсім не радісна, а, навпаки, пов’язана із трагічними подіями Другої світової війни. Однак сучасне свято прийнято проводити весело з масою розважальних заходів у стінах навчальних закладів і за їх межами. Крім того, це чудовий привід трошки відволіктись від навчальних буднів.

З цієї нагоди кафедра фонетики та граматики англійської мови організувала та провела конкурси на кращого декламатора поезії та кращого виконавця музичної композиції англійською мовою серед студентів 1-2 курсів.

Всі учасники гарно підготувались до конкурсу та блискуче виступили. Аудиторія з цікавістю слухала виступи конкурсантів, активно їх підтримувала та гучно їм аплодувала.

Крім того, всі присутні мали змогу підспівувати разом із конкурсантами, оскільки слова пісень були виведені на екран.

Під час проведення конкурсу панувала дружня та невимушена атмосфера. Наприкінці заходу відбулося голосування за результатами якого були визначені переможці:

Вірші

1 місце –  Жупинас Анастасія  (31 голос) – Ifby Rudyard Kipling

2 місцеТукало Артем (13 голосів) – Leisureby Henry Dairies

3 місцеКомпанієць Даніела (12 голосів) – My love

Пісні (сольні):

1 місцеАлексєєва Даша (24 голосів) – Katie MeluaPiece by peace

2 місцеКарбівничий Микола (21 голос) –  AviciWake me up

3 місцеБринько Анастасія (15 голосів) – New York

Пісні (групові):

1 місце –   76 група (31 голос) –  Meghan TrainorMe Too

2 місце –    62 група (14 голосів) –“Sweet dreamsAlphaville

3 місце –   64 група (8 голосів) – “Far From Any Road Lyrics”

65 група – (8 голосів) –  “English Man in New York”

Вітаємо переможців!  Дякуємо всім за участь!