Збагачення українських освітян європейським досвідом

У серпні 2017 року доцент кафедри німецької філології Овсієнко Леся Олександрівна пройшла стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації за програмою «Освітні системи, проектна та публікаційна діяльність в країнах Євросоюзу».

Під час стажування учасники програми підвищення кваліфікації ознайомились з проблемами та перспективами розвитку європейської освіти, шляхами інтеграції науки в освітній процес. Корисними були заняття з теми «Управління проектами та грантовою діяльністю в освітніх організаціях».

Значна увага під час стажування приділялась актуальній темі «Публікації в західних журналах: теорія та практика», було розглянуто практику, правила і традиції написання наукової статті в журнали, що входять до системи SCOPUS, Web of Science та інші.

За підсумками стажування Овсієнко Л.О. отримала сертифікат міжнародного зразка.

27 вересня 2017 року на кафедрі німецької філології відбувся науковий семінар, на якому Леся Олександрівна Овсієнко ознайомила членів кафедри з основними питаннями, розглянутими на стажуванні.