23 листопада вся Україна схилила голови...

23 листопада вся Україна схилила голови згадуючи жертв сталінського режиму, який організував голодомор 1932-33 років в Україні, представники колективу ННІ Іноземних мов також вклонилися пам’яті  жертв  найстрашнішого в історії людства геноциду. В інституті були проведені кураторські години, а студенти третього курсу переглянули фільм «Гіркі жнива» , поділилися враженнями від стрічки. Картина справила глибоке та незабутнє враження,  змусила задуматися та зробити висновки про необхідність знання історії власного роду, народу,країни та необхідність вчитися, мислити, розвиватися в професійному плані щоб мати можливість розповісти світові правду про минуле і сьогодення України кількома іноземними мовами.