ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА У ЧЕРКАСЬКІЙ ЗОШ №30

Другий семестр 2022-2023 навчального року для студентів 4 курсу Навчально-наукового інституту іноземних мов спеціальності 014 Середня освіта розпочався з виробничої педагогічної практики у загальноосвітніх школах Черкас, Черкаської області та інших регіонів України. Шість тижнів перебування у школах, переймання досвіду, спілкування з дітьми й вчителями та проведення уроків у різних освітніх форматах (онлайн та офлайн) справили неабияке враження  на наших майбутніх випускників – бакалаврів, адже кожен зміг не лише провести необхідну кількість уроків, але й водночас запросити учнів старших класів до нас на навчання.

Тож, студентка 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта Лобода Юлія, яка наразі проходить виробничу педагогічну практику у Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 30, 27 лютого  організувала зустріч з учнями 9 класу для ознайомлення  з промовідео та презентацією спеціальності 014 Середня освіта, розповіла про актуальність вивчення іноземних мов у сучасному світі, про особливості академічного процесу у нашому Навчально-науковому інституті іноземних мов, про перспективи працевлаштування випускників та поділилася власним досвідом навчання, який для дев’ятикласників  виявився дуже цікавим. Дякуємо директору школи Базилевському Миколі Васильовичу за можливість провести профорієнтаційну роботу та запрошуємо учнів Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 на навчання до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в Навчально-науковий інститут іноземних мов на спеціальність 014 Середня освіта.