ПРОФОРІЄНТАЦІЯ РОБОТА 2023: ПОГЛЯД ФАХІВЦЯ І, ВОДНОЧАС, МАМИ МАЙБУТНЬОГО ВСТУПНИКА

Раді повідомити Вам, що до переліку закладів загальної середньої освіти, які нам пощастило відвідати з  профорієнтаційним візитом додалась Черкаська загальноосвітня школа I-III #11. 02 березня 2023 року старший викладач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Лєвочкіна Світлана Владиславівна організувала зустріч із учнями 10-А класу. Світлана Владиславівна розповіла майбутнім абітурієнтам про спеціальності, які здобувають у навчально-науковому інституті іноземних мов, а також про можливості подальшого працевлаштування після закінчення університету. Варто відзначити, що цей профорієнтайційний захід був дещо особливим, адже у 10-А навчається син нашої колеги. Світлана Владиславівна стверджує: " Як мама старшокласника, я знаю, що юнакам та дівчатам знайти своє справжнє  покликання досить непросто. У такому потужному інформаційному вирі легко загубитись, тому нашій молоді необхідно давати певні орієнтири, розповідати про переваги  тієї, чи іншої професії. Тож я поставила собі за мету розповісти учням про важливість вивчення іноземних мов у наші нелегкі, але такі доленості часи. І, найголовніше, де і як можна здобути навички іншомовного спілкування. "

Дякуємо Світлані Владиславівні за такий інформативний захід!