Представники Черкаського гуманітарно-правового ліцею завітали до ННІ іноземних мов

27 березня в ННІ іноземних мов Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького завітали заступник директора Соломаха Н.І., заступник директора, практичний психолог Волошин О.О. та вчителька української мови та літератури Тарасенко Ю.В. Черкаського гуманітарно-правового ліцею (ГПЛ).

Студенти 3 курсу освітніх програм Переклад (перша – англійська), 014 Середня освіта (014.021 Англійська мова і література) та 014 Середня освіта (014.022 Німецька мова і література) разом із старшою викладачкою кафедри теорії та практики перекладу Коноваловою О.В., доцентом кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Павкіним Д.М. та викладачкою Білецькою В.С. мали можливість обговорити переваги роботи в ліцеї, а також дізнатися більше про вакансії, які відкриті для вчителів англійської та німецької мов.

Волошин Олена Олександрівна підкреслила такі переваги роботи в ГПЛ:

• Стабільна заробітна плата та можливість професійного зростання. Вчителям надається можливість розвивати свої навички та знання, а також отримувати стабільну та конкурентну заробітну плату.
  • Підтримка нових працівників. У гуманітарно-правовому ліцеї практикується підтримка вчителів-початківців з боку досвідчених колег. Це сприяє швидшій адаптації та успішному вступу до колективу.
  • Можливість працювати в колективі висококваліфікованих фахівців. Молоді вчителі мають можливість співпрацювати з колегами, які мають великий досвід та високу кваліфікацію. Це створює сприятливе середовище для професійного росту.

Тарасенко Юлія Віталіївна зазначила, що гуманітарно-правовий ліцей також активно розвиває програму дуальної освіти, що дозволяє молодим вчителям поєднувати навчання та роботу в ліцеї. Це створює більше можливостей для вчителів бути впевненими в своїх знаннях та методиках викладання.

Соломаха Ніна Іванівна додала, що вчителі ГПЛ також отримують додаткові бонуси. Це можуть бути матеріальні стимули за досягнення учнів чи участь у позаурочних заходах, організація гуртків, конкурсів та інших заходів.