КАЗКОВА МАНДРІВКА СТУДЕНТІВ-ПЕРЕКЛАДАЧІВ ДО ВІДНЯ

Цього тижня відбулося листопадове засідання студентського гуртка „Deutscher Leseclub“ під керівництвом викладачки кафедри теорії та практики перекладу Юлії Опанасенко. Студенти 3 курсу ОП Переклад (перша – англійська) мали змогу перенестися до чарівного Відня, розповісти те, що їм уже відомо про столицю Австрії, а також дізнатися багато нового, зокрема: де можна скуштувати справжній «Захер», рецепт якого залишається незмінним упродовж майже двох століть; чому феномен віденських кав’ярень включений до переліку культурної спадщини ЮНЕСКО; хто така Єлизавета Баварська (імператриця Сісі) та чим вона запам’яталася австрійцям.

Далі перекладачі-третьокурсники вдосконалювали навички читання та розуміння німецькомовного тексту, із якого довідалися, у який спосіб Віденське колесо огляду метафорично відбиває мінливу вдачу самих віденців. Загалом зустріч видалася напрочуд цікавою і плідною та минула в приємній і затишній атмосфері, заохочуючи її учасників знову й знову повертатися до цього казкового міста.

Кафедра теорії та практики перекладу

Теги: