До тижня науки ...

До тижня науки в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького кафедрою німецької філології 14 травня 2019 року організовано науково-методичний семінар з метою обговорення матеріалів про історію кафедри (українською та німецькою мовами) для підготовки інформації до друку.
Після семінару викладачі кафедри долучилися до роботи круглого столу «Німецька мова в Україні: традиції, успіхи, завдання», під час якого доцент Овсієнко Л. О. ознайомила членів кафедри з новими прийомами у викладанні практичної граматики і шляхами засвоєння історії Німеччини на заняттях німецької мови. Усі колеги взяли активну участь у роботі, із зацікавленням сприйняли нову інформацію та обговорили її подальше використання у навчальному процесі.