100 років польської Незалежності

12 листопада у Полонійному центрі святково пролунав польський державний гімн – так розпочався урочистий захід з нагоди 100-річчя Незалежності Польщі. Цього дня студенти спеціальності «Переклад (Слов’янські мови)» запросили на святкування студентів спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Декоративне мистецтво». Адже всі вони вивчають польську мову та пізнають культуру Польщі з викладачем кафедри теорії та практики перекладу – пані Евою Назарук-Стоцькою.

Після короткого відео-представлення драматичної історії Польщі учасники заходу взялися до змагань: хто краще знає польську історію та культуру. Перемогла команда перекладачів під промовистою назвою «Zwycięzcy», тобто «Переможці».

Потім присутні із задоволенням слухали мелодику польського віршованого слова – зі своєю конкурсною програмою виступила лауреатка Всеукраїнського декламаторського конкурсу польської поезії Світлана Голікова, студентка 4 курсу спеціальності «Переклад слов’янських мов».

Відбувся й образотворчий конкурс «100 років польської Незалежності». Найкращих обирало жюрі у складі завідувача кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Тетяни Касьян і директора Полонійного центру Лілії Потапенко. Переможці отримали цінні нагороди – альбоми з польського образотворчого мистецтва, а учасники – почесні дипломи ювілейного заходу.

Кафедра теорії та практики перекладу.