1 листопада 2019 року на кафедрі німецької філології відбувся семінар ...

1 листопада 2019 року на кафедрі німецької філології відбувся семінар “Lieder in modernen DaF-Lehrwerken für junge Erwachsene (am Beispiel von Lehrwerken A1-B1 und Sicher B1+ vom Hueber Verlag)“. Представник видавництва Hueber Тетяна Бойко ознайомила викладачів кафедри і вчителів німецької мови м. Черкаси із сучасними методами і прийомами використання пісень та музичних відеокліпів на заняттях німецької мови, звернувши увагу на особливості роботи залежно від віку та рівня підготовки навчальної групи.Учасники семінару обговорили критерії вибору автентичних німецьких пісень для занять, дізналися про нові джерела добору музичних та дидактичних матеріалів в інтернеті та мали змогу поповнити свою методичну бібліотеку актуальними підручниками з Німеччини. Викладачі кафедри німецької філології щиро вдячні видавництву Hueber за змістовний і корисний семінар і сподіваються на подальшу плідну співпрацю.