ННП кафедри слов’янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання долучилися до онлайн-конференції «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО НАВЧАННЯ», яка розпочала свою роботу 18 листопада 2024 року й продовжить роботу до 29 листопада 2024 року.

Вечорниці організував Полонійний центр Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 1 листопада 2024 з нагоди 106-ї річниці Незалежності Польщі.

Подія традиційно зібрала у віртуальному просторі Польської світлиці всіх студентів університету, які вивчають польську: полоністів, що навчаються за ОП «Польська мова. Переклад та міжкультурна комунікація», студентів ОП «Міжнародні відносини» та здобувачів різних спеціальностей, які з власного бажання обрали польську для особистісного та професійного розвитку. До святкування долучилися викладачі кафедри слов’янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання, в колі наукових інтересів яких польська мова і культура посідають важливе місце.

У день української писемності та мови, 25 жовтня, викладачі кафедри слов’янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання ЧНУ імені Богдана Хмельницького разом зі студентами освітніх програм “Зарубіжна література та англійська мова”, “Зарубіжна література та іноземна мова”, “Польська мова. Переклад та міжкультурна комунікація” доєдналися до написання ювілейного 25-го Радіодиктанту національної єдності “Магія голосу” (авторка Оксана Забужко, читає Павло Вишебаба).

Здобувачі вищої освіти ОП "Зарубіжна література та англійська мова", "Зарубіжна література та іноземна мова" і викладачі кафедри слов’янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання Костюк Т.П., Омелюх І.В. відвідали урок зарубіжної літератури вчителя вищої кваліфікаційної категорії, вчителя-методиста Мізіної Тетяни Анатоліївни.

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук