27 березня 2024р.  відбулась дистанційна зустріч викладачів кафедри слов’янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання – завідувачки кафедри, доцентки Корновенко Лариси Віталіївни та доцентки Богданової Інги Василівни – зі студентами-випускниками Корсунь-Шевченківського педагогічного фахового коледжу ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради.

Студенти 3 курсу освітьої програми "Зарубіжна література та англійська мова" разом з професором кафедри слов'янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання Киченком О.С. долучилися до загальноуніверситетьської акції "Подаруй бібліотеці книгу".