Університету - 100!!!

Дорогі друзі – колеги, студенти, випускники!

Між часом заснування нашого університету та днем, в який  святкуємо  його дорідний ювілей, не просто сто навчальних років, а сторіччя, що було свідком як славних досягнень, так і найтяжчих випробувань, століття, що увібрало в себе трансформації як державного, так і особистісного характеру. Пройдено  дуже непростий, тернистий шлях, кожну милю якого увесь колектив університету – від «велетів» педагогічної праці до студента-першокурсника – намагався  подолати з гідністю. Ми міцніємо і розвиваємось, трудимось не лише на благо своєї країни, а й задля загальноєвропейського та загальносвітового просвітництва. Наші студенти омолоджують нас, старші колеги  виховують нашу мудрість, а реалії сьогодення – гартують.

В  університеті ведеться викладання шести іноземних мов і перед наставниками стоїть професійно-амбітне завдання навчити своїх вихованців учитися, щоб знати мову, досконало володіти нею і використовувати це вміння в інтересах суспільства, які б збігалися з власними інтересами, уміти адаптуватися до викликів не лише мультикультурного, а й агресивного середовища 21 століття, впевнено існувати у ньому і, нарешті, – жити, отримуючи задоволення від життя, самореалізувавшись, ствердившись та досягнувши поставленої мети.

 

Сьогодні, у рік  ювілею, з радістю визнаємо, що більшість наших надій і планів справдились і втілились навіть краще, ніж очікувалося! Пройдено великий шлях, тож нехай життя й надалі буде справедливим  до всієї нашої великої родини, продовжуючи підносити дарунки, яких ми всі разом заслужили роками старань. Нехай у стінах Університету  завжди панує атмосфера науки, високого інтелекту, злагоди, взаєморозуміння і духовності, біблійні джерела якої не втрачають своєї цінності і актуальності сьогодні, у нашому багатовимірному ХХІ столітті! А ще бажаю, щоб зберігся у душах святковий настрій цих днів, а нашими супутниками і надалі були успіх, щастя і добро!

                              Щиро ваша, Л.В. Швидка

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2017 - 2021 НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНИХ МОВ. Усі права захищені

Пошук