Студенти-перекладачі спілкувалися з поетесою

В ННІ іноземних мов відбулася зустріч студентів спеціальності «Переклад слов'янських мов» із поетесою та перекладачкою, членом Національної спілки письменників України Наталією Горішною. Наталя Володимирівна декламувала власні вірші та переклади, охоче ділилася власним досвідом перекладу поетичних творів. Студенти та викладачі кафедри теорії та практики перекладу мали унікальну можливість поспілкуватися з неординарною особистістю, дізнатися про її думку щодо поетичного перекладу, взяти участь у майстер-класі авторки 12 книг поезій, поетичного перекладу, творів для дітей, літературних пародій. На зустрічі панувала атмосфера творча й натхненна. Майбутні перекладачі вкотре переконалися, що їхня професія вимагає високого рівня знань, ерудиції, майстерності, та найголовніше – робити свою справу з любов'ю.

Студенти та викладачі вдячні Наталії Горішній за цікаву й змістовну розповідь і бажають їй творчої наснаги й успіхів!!!

Кафедра теорії та практики перекладу