Зірковий час німецької мови в Україні

29-30 вересня 2017 року на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в рамках Року німецької мови в Україні та української в Німеччині відбулася XXIV Міжнародна науково-практична конференція Асоціації українських германістів «Зірковий час німецької мови в Україні». У роботі конференції взяли участь представники кафедри німецької філології: координатор Черкаського обласного осередку Асоціації українських германістів, доцент Овсієнко Леся Олександрівна і викладач кафедри німецької філології Дворова Ксенія Василівна.

Наші колеги відвідали пленарне засідання, брали активну участь у роботі секцій «Текстова лінгвістика. Прагматика» та «Перекладознавство. Міжкультурна комунікація» під керівництвом провідних вітчизняних та зарубіжних германістів. Цікавими видалися виставки та презентації видавництв Hueber, Cornelsen та Нова книга. На конференції науковці мали нагоду обмінятися досвідом, провести жваві наукові дискусії, встановити нові контакти та ознайомитись з неповторною архітектурою історичного центру Чернівців.