Кафедра іноземних мов провела науково-методичний семінар за темою: «Аспекти професійного спрямування в процесі викладання англійської мови» за участі професора Кепа Хенслі (Cap Hanseley) Ph.D. University of Liverpool, England, Rockmount College Lakewood, Colorado.

Кафедра співпрацює з професором із США протягом  трьох років. Кеп Хенслі забезпечує кафедру автентичною літературою та навчально-методичними засобами навчання.

Кеп Хенслі, окрім зустрічі з викладачами кафедри іноземних мов, провів заняття зі студентами ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я та ННІ історії і філософії. Заняття виявилися надзвичайно змістовними та корисними для студентів. Студенти та викладачі доцент кафедри іноземних мов Куліш І.М., ст. викл. кафедри іноземних мов Рибалка Л.В. висловили сподівання на подальше проведення подібних занять.