Едуард Спіркін – один із п’яти студентів Черкащини, які отримуватимуть стипендію Кабміну

Едік! Вітаємо! Так тримати!!!

Уряд ухвалив розпорядження про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2020/2021 навчального року. Із-поміж відзначених – п’ять студентів закладів освіти Черкащини. Кафедра теорії та практики перекладу ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького радіє за магістранта ОП ПЕРЕКЛАД (перша - англійська) Едуарда Спіркіна, який достойно увійшов у цю п’ятірку.

Кафедра теорії та практики перекладу