Previous Next

Доцентка кафедри теорії та практики перекладу - активна учасниця міжнародниго проєкту!

Доктор філологічних наук, доцентка кафедри теорії та практики перекладу Оксана П'єцух - учасниця грантового проєкту Жана Моне «Виклики та можливості дипломатії ЄС щодо культурної спадщини в Україні» / Challenges and opportunities of EU heritage diplomacy in Ukraine».

Науковці ЧНУ імені Богдана Хмельницького представили на міжнародній конференції «Виклики ЄС щодо дипломатії спадщини», яка проходила з 22 по 25 жовтня у Католицькому університеті м. Левен у Бельгії. Проф. Світлана Жаботинська (керівник проєкту від ЧНУ ім. Б. Хмельницького), проф. Наталія Земзюліна та д. філол. н. Оксана П’єцух підсумували моніторинг висвітлення теми української спадщини у світових ЗМІ та сформулювали рекомендації для ЄС щодо стратегічних комунікацій у сфері дипломатії спадщини в Україні. Виступи черкаських науковців на конференції отримали найвищу оцінку. Після конференції у м. Брюссель вони провели консультації з колегами щодо подальшої плідної роботи над дослідженнями дипломатії спадщини, відвідали Європарламент і Музей європейської історії. 

Інформація на сайті університету: https://cdu.edu.ua/news/pro-ukrainsku-spadshchynu-i-stratehichni-komunikatsii-hovoryly-naukovtsi-chnu-pid-chas-konferentsii-u-belhii.html

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук