Студентська рада 2019-2020 н.р.

strada19 20

Чинна Студентська рада інституту іноземних мов працювала протягом семестру, і ми готові ділитися з вами тим, що встигли за цей час. За період роботи студентського самоврядування було організовано та проведено низку заходів та свят: акція «Голуб миру», свято до Дня перекладача та Дня студента, а також посвята у першокурсники, різноманітні лотереї та вікторини у день святкування Helloween.

Студентська громада систематично залучається до організованих cтудентським самоврядуванням волонтерських акцій та проектів, збору макулатури, благодійних заходів, а саме: благодійна акція для Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Теплий дім" (під егідою Кафедри теорії та практики перекладу), благодійна акція збору медикаментів для наших воїнів. Усі зібрані ліки були передані волонтерам, котрі вже наступного дня доставили усе до зони АТО разом із прапором миру та підтримки від імені студентів нашого інституту.

Цифра учасників нашої спільноти для розширення інформаційного простору інституту – SL | NNIIM ЧНУ ім Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГОУ у соц. мережі FB сягнула позначки 255. Ми продовжуємо працювати дня Вас надалі!

Наша команда намагається зробити ваші студентські роки яскравішими та активнішими! Усі ми знаємо, як престижно і нелегко навчатися у ННІІМ, та ми готові робити Ваше студентське життя якомога цікавішим! Ми завжди відкриті для будь-яких запитань, зауважень та пропозицій!