21 березня традиційно відзначається Всесвітній день поезії. Таке рішення було прийняте у 1999 р. на 30-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, на якій було запропоновано популяризувати поезію як один із видів мистецтва, що дає змогу людині знайти і затвердити свою самобутність. І у нас були свої традиції відзначати цей день, але….
У цей раз члени кафедри слов’янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання взяли участь у творчій онлайн-зустрічі «Поезія – це стан душі високий» з Леонідом Логвиненком, українським журналістом, поетом, публіцистом, фоторепортером, волонтером Збройних Сил України, викладачем Харківської державної академії культури. На онлайн-зустрічі було представлено також збірки поезій сучасних українських авторів.
Поетичні збірки та публіцистичні твори Леоніда Логвиненка присвячені Батьківщині, проблемам національного відродження, гідності, людям війни.
Відомо, що Леонід Логвиненко має у своєму доробку три персональні професійні фотовиставки. Одна з них – «Харківський Майдан: сторінки щоденника», яка висвітлювала перебіг Революції Гідності у Харкові. Зараз в Харківському обласному організаційно- методичному центрі культури та мистецтва проходить виставка «У Харкові немає тишини – її щодня вбивають злі сирени».
Дякуємо Харківській державній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка, Харківському обласному відділенню ВГО Українська бібліотечна асоціація, колегам кафедри зарубіжної літератури та слов’янських мов імені професора Михайла Гетманця ХДПУ імені Г. Сковороди за організацію зустрічі До Всесвітнього дня поезії.