7 травня здобувачі вищої освіти, що навчаються за освітніми програмами "Зарубіжна література та англійська мова", "Зарубіжна література та іноземна мова", "Польська мова. Переклад та міжкльтурна комунікація" прослухали лекцію запрошеного викладача, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, старшого викладача Комунального навчального закладу фахової передвищої освіти «Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж імені Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» Семоненко Наталії Олексіївни.

Дякуємо Наталії Олексіївні за інформативну, цікаву та пізнавальну лекцію.

7.05.24 Семоненко 3 1

7.05.24 Семоненко 4 1

7.05.24 Семоненко 5

7.05.24 Семоненко 6 1

Доценти  кафедри слов.філології Л.В. Корновенко, О.І. Кретова стали учасниками  майстер-класу «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога», отримали безцінний досвід та практичні навички  у використанні  цифрових інструментів сучасного педагога.