ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА - 2024 У ННІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Студентки 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (014.021 Англійська мова і література) (Мова і література (англійська, німецька)) Швидка Вікторія, Заболотня Ольга та Жак Анна під керівництвом доцента кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Пашіс Лариси Олександрівни та старшого викладача Заїковської Оксани Михайлівни виступили з детальною презентацією програм ННІ іноземних мов у Городищенському економічному ліцеї, Антипівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад та  Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №30.  Студентки акцентували увагу на можливості вивчення двох іноземних мов, передових методиках навчання, а також на участі в міжнародних програмах обміну.

Особлива увага була приділена можливостям участі в програмі ERASMUS+, включаючи гранти на навчання в університеті Вальядоліда (Іспанія) та програмі академічної мобільності (стажування) у Гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша (UJD) у Ченстохові (Польща)