Communication Bridge between the Cultures

13 листопада на запрошення кафедри іноземних мов університет відвідали майбутні абітурієнти з смт Катеринопіль зі своїми учителями англійської мови. Викладачі кафедри провели коротку екскурсію, ознайомили одинадцятикласників зі спеціальностями, які можна здобути, ставши студентом ЧНУ, розповіли, як студенти проводять вільний час.

Потім юнаки і дівчата взяли участь у проекті кафедри іноземних мов «Communication Bridge between the Cultures», що був організований викладачем Тетяною Шелег та учителями Інною Гриценко й Надією Кононенко.

Гості мали теплу зустріч зі студентами з Гани, Нігерії та Пакистану. Вільно спілкуючись англійською, вони дізналися про культуру і традиції цих країн, знайшли багато спільних інтересів, жартували, співали пісні. Іноземні студенти були приємно вражені їх щирістю, відкритістю та гостинністю. Учасники проекту обмінялися сувенірами, контактами й домовилися про наступну зустріч.

Тож  іноземна мова прокладає містки не лише між людьми і культурами, а й між школою і університетом.