Антиплагіат

Антиплагіат

Шановні студенти!

Під час навчання в ННІ іноземних мов ви не лише набуваєте знань і навичок, необхідних для вашої подальшої фахової самореалізації. Ви також робите перші кроки по науковій стежині. Протягом чотирьох років навчання на бакалавраті ви пишете низку курсових та кваліфікаційних робіт, а в разі вступу до магістратури ви маєте виконати та захистити серйозний науковий проєкт – магістерську роботу.

В епоху панування інтернету, який надає миттєвий доступ до глобальної скарбниці знань, накопичених людством протягом тисячоліть, долучення до такого невичерпного джерела – справа декількох кліків. І коли ти нарешті натрапив на потрібну інформацію, виконання роботи здається максимально простим – скопіювати, вставити, роздрукувати.

Але в академічному світі такий алгоритм не працює. Уся інформація, доступна в глобальній мережі, має свого автора, який має на неї виключні права. Дотримання авторських прав та базових принципів наукового етикету належить до царини академічної доброчесності. Це свого роду закріплений законодавчо етичний кодекс, який, зокрема, регламентує правила виконання наукових робіт.

Оскільки ви тепер також є частиною світового наукового співтовариства, ви маєте спиратися на ці норми у своїй науково-дослідній діяльності. І це зовсім не важко! Для того, аби поважати норми академічної доброчесності не треба вивчати стоси законів або звертатися до юриста. Головне правило, яке має стати відправним пунктом ваших наукових пошуків, є досить простим: завжди посилайтеся на джерела, використовуючи чужі ідеї, твердження чи доробки.

Даючи доступ до будь-якої інформації, сучасні технології потурбувалися про те, аби контролювати їхнє використання. Онлайн антиплагіат-платформи, що використовуються фахівцями інституту для перевірки наукових робіт, дозволяють виявляти тих, хто намагається видати результат праці інших за свою творчість. Такі псевдо-науковці позбавляються можливості завершити навчання та отримати диплом про вищу освіту.

Але ми впевнені, що це не про вас. Адже ви як свідома та сучасна молодь прагнете досягати всього самостійно та власноруч робити відкриття, здатні забезпечити поступ наукової думки сьогодення. Успіхів вам на вашому шляху науковців-початківців!

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук