Hовини

Розпочався другий семестр 2019-2020 навчального року. Бажаємо нашим студентам натхнення і наполегливості, працелюбності та ентузіазму, невичерпної енергії та здійснення мрій, творчого пошуку та міцного здоров’я.

У нашому інституті навчаються 58 студентів-відмінників, які в попередньому семестрі проявили себе найбільш успішними, здібними і наполегливими у навчанні. Щиро вітаємо Вас із високими результатами, зичимо подальших успіхів, підкорення нових висот та втілення нових планів, задумів і прагнень!

 

Студенти ННІІМ – відмінники навчання

та гордість нашого інституту:

 


1-А Середня освіта (англійська мова)

Кривошия Дарина Юріївна

Черненко Інна Василівна

1-В Середня освіта (німецька мова)

Недуха Вікторія Сергіївна

Провозюк Євгеній Олексійович

1-Д Філологія (переклад германських мов)

Іванченко Владислава Вікторівна

Кравченко Назар Ігорович

Мазун Дарина Олександрівна

Очеретна Лілія Олександрівна

Чепурна Анна Володимирівна

1-Є Філологія (переклад)

Козюра Валерія Олександрівна

Корчевна Катерина Геннадіївна

Хакало Валерія Сергіївна

 

2-А Середня освіта (англійська мова)

Ахмед Ашраф Лейла

Коменова Юлія Вячеславівна

Носенко Анна Володимирівна

Павкіна Влада Дмитрівна

2-В Середня освіта (німецька мова)

Гаращук Лілія Олександрівна

Гейман Яна андріївна

Гуреля Анна Олексіївна

2-В Філологія (мова і література німецька)

Сичова Ольга Олександрівна

2-Г Філологія (мова і література російська)

Середенко Тетяна Вікторівна

2-Д Філологія (переклад)

Блінова Таїсія Олексіївна

Ткаченко Тетяна Володимирівна

Шевченко Катерина Володимирівна

 

3- А Середня освіта (англійська мова)

Батирова Наталія Олександрівна

Бринько Анастасія Сергіївна

Жупинас Анастасія Володимирівна

Марченко Оксана Олександрівна

3-Б Середня освіта (англійська мова)

Ільїна Тетяна Юріївна

Моргун Ірина Романівна

3-В Філологія (англійська мова і література)

Береза Віталіна Віталіївна

3-Г Середня освіта (німецька мова)

Гончар Михайло Анатолійович

Дяченко Наталія Юріївна

Кириченко Альона Володимірівна

3-Є Філологія (переклад)

Болотюк Анастасія Вікторівна

3-Є Філологія (переклад романо-германських мов)

Волошина Каріна Володимирівна

Дячок Ірина Іванівна

Ремінець Ольга Олегівна

Чайка Юлія Миколаївна

 

4-А Середня освіта (англійська мова)

Алєксєєва Маргарита Костянтинівна

Бондарчук Анастасія Сергіївна

Ігнатьєва Віра Олексіївна

Хорсун Марія Андріївна

4-Б Середня освіта (англійська мова)

Клок Наталія Генадіївна

4-В Філологія (англійська мова і література)

Поциба Альона Олександрівна

Шапошник Катерина Андріївна

4-Г Середня освіта (німецька мова)

Кодола Марина Володимирівна

Новікова Руслана Русланівна

4-Д Середня освіта (російська мова)

Новоселецька Ірина Миколаївна

4 -Є Філологія (перекладслов’янських мов)

Палій Валерія Олександрівна

Юхно Андрій Володимирович

4 -Є Філологія (переклад германських мов)

Богдан Римма Володимирівна

Демченко Альона Ігорівна

Кравченко Віталіна Віталіївна

Небога Валерія Олександрівна

Спіркін Едуард Костянтинович

4 -Ж Філологія (переклад)

Рева Анна Юріївна

Стрикаль Станіслав Сергійович

 





                                                         

SP Simple Map