Hовини

У період з 18.06.2019 по 20.06.2019 всі викладачі кафедри фонетики і граматики англійської мови взяли активну участь у лекціях та практичних заняттях, організованих навчально-методичним відділом ЧНУ, на тему «Google для організації методичної роботи викладача».

Викладачі кафедри прослухали курс базових лекцій щодо реєстрації у електронному середовищі університету та ознайомились із можливостями формування електронного навчального комплексу дисциплін, що викладаються на кафедрі. Також на прикладі готових eНМЗД викладачі отримали корисні знання, пов’язані із тонкощами формування і надання доступу до електронного ресурсу, використовуючи Google для організації роботи з методичною документацією.

Дякуємо начальнику навчально-методичного відділу, доктору фізико-математичних наук, професору, Запорожець Т.В. та колективу викладачів, які долучились до організації практичних занять для викладачів нашої кафедри, за можливість отримати та удосконалити досвід із використання комп’ютерних технологій у процесі планування й підготовки до занять для здобувачів освіти.

                                                         

SP Simple Map