Друк

Галина Львівна Лук’янова впродовж 42 років була зразком для наслідування для студентів та колег в інституті іноземних мов, його натхненником і душею факультету, 14 років очолювала кафедру англійської філології.

Лекції Галини Львівни з лексикології та історії англійської мови запам’яталися всім студентам, з її легкої руки вони перекладали «Беовульф» і ніколи не зупинялись на дорозі пізнання. А про заняття з практики англійської мови ходили легенди, настільки вони були творчими, змістовними, пізнавальними, надихаючими, збагачували студентів новою лексикою, формували духовні та моральні цінності.

Галина Львівна виконувала улюблені пісні на святах, її дивовижно красивий голос і надзвичайна манера виконання знаходили відгук у кожному серці. У свою чергу, студенти часто присвячували свої пісні талановитій наставниці.

Колеги, студенти та державні органи високо оцінили подвижницьку працю Галини Львівни, її неодноразово нагороджували грамотами і подяками, знаком «Відмінник народної освіти» (1987), званням «Заслуженого працівника народної освіти України» (1996). Галина Львівна завжди була і залишається прикладом справжнього науковця і викладача, красивою жінкою, натхненником багатьох цікавих справ у інституті.

Від імені викладачів, теперішніх і колишніх студентів, щиро дякуємо Галині Львівні за величезну любов до своєї професії, викладацьку майстерність, талант, натхнення і величезну роль у розвитку нашого інституту. Щиро бажаємо радісних буднів і свят, міцного здоров’я, Божого благословіння, довголіття, здійснення найзаповітніших мрій.