ГОЛУБНИЧА ОЛЬГА ІВАНІВНА

кандидат філологічних наук, доцент

т.: 8-0472-37-12-23

Нагороди

• Почесна грамота обласної державної адміністрації (2002)
  • Почесна грамота Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького (2011)
  • Грамота департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради (2011, 2013, 2014, 2015)
  • Подяка Шевченківського національного заповідника Міністерства культури і туризму України(2011)
  • Подяка головного управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації (2012)
  • Подяка департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації (2014, 2015)

Вища

• факультет іноземних мов Черкаського державного педагогічного інституту: диплом з відзнакою Б-1 №593814

Аспірантура

• кафедра історії та граматики англійської мови Київського державного лінгвістичного університету: диплом кандидата наук КН № 006974 (спеціальність 10.02.04. – германські мови)
  • атестат доцента ДЦ № 002894

Професійна діяльність

Працює в університеті з 1986 р.

Дисципліни, які викладає

• Вступ до мовознавства (освітній ступінь «бакалавр»)
  • Основи теорії комунікації (освітній ступінь «бакалавр»)
  • Практика англійської мови (освітній ступінь «спеціаліст»)
  • Загальне мовознавство (освітній ступінь «спеціаліст», «магістр»)

Позанавчальна діяльність

• Голова ДЕК (освітній ступінь «бакалавр», «спеціаліст»)
  • Член ДЕК (освітній ступінь «бакалавр», «спеціаліст», «магістр»)
  • Керівництво науковими роботами студентів (освітній ступінь «спеціаліст», «магістр»)
  • Керівництво учнівськими науковими роботами (МАН) і рецензування таких робіт
  • Член предметної комісії з дисципліни «Англійська мова» на вступних випробуваннях до магістратури

Дослідницька діяльність та публікації

Сфера наукових інтересів: комунікативна лінгвістика, прагмалінгвістика, паралінгвістика

Деякі публікації

1. Голубничая О. И. Невербальные средства коммуникации в ситуации психологической поддержки: функциональный аспект // Актуальні проблеми менталінгвістики. Збірник статей за матеріалами VII Міжнародної наукової конференції. – Черкаси, 2011. – С. 180-182.
  2. Голубнича О. І. Висловлювання звинувачення і комунікативна ситуація його функціонування (на матеріалі сучасної англійської мови) // Вітчизняна філологія: теоретичні та методичні аспекти вивчення. – Черкаси, 2011. – Вип. 2. – С. 140-146.
  3. Голубнича О. І. Висловлення подяки і комунікативна ситуація його функціонування (на матеріалі англійської мови) // Актуальні проблеми менталінгвістики. Збірник наукових праць за матеріалами VIIІ Міжнародної наукової конференції. – Черкаси, 2013. – С. 141-143.