Орендарчук Оксана Леонідівна

Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

роб.тел.: +380472 35 13 82

email: flchair@ukr.net

2010 – захист дисертації на тему: Валентністні відношення дієслів тематичної групи ‘чуттєвої сфери’ в контрастивному аспекті (на матеріалі англійської та української мов) та здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук

2006-2009 – аспірантка кафедри теорії та практики перекладу Київського національного лінгвістичного університету

2002-2003 – здобуття ступеня магістр, факультет романо-германської філології Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького

1997-2002 – здобуття ступеня бакалавр, факультет романо-германської філології Черкаський державний університет ім. Богдана Хмельницького

Професійний досвід:

2011 –  до цього часу – канд. філол. наук, доцент кафедри іноземних мов ННІ іноземних мов Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького (основні дисципліни: Іноземна мова за професійним спрямуванням, Ділова іноземна ННІ економіки і права).

2010 – 2011 – канд. філол. наук, в. о.доцента кафедри іноземних мов ННІ іноземних мов Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького (основні дисципліни: Іноземна мова за професійним спрямуванням, Ділова іноземна мова ННІ економіки і права).

2003-2006 – асистент-викладач кафедри іноземних мов ННІ іноземних мов Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького (основні дисципліни: Іноземна мова факультет економіки, факультет психології та історико-юридичний факультет).

Додатковий досвід

2011 – до цього часу – Член організаційного комітету студентської конференції "Іноземна мова і кар’єра”

2010 – 2012 - Член організаційного комітету студентської конференції "Актуальні проблеми природничих та гуманітарних наук у дослідженнях молодих вчених”

Навчально-методичні посібники, статті та програми

• Орендарчук О.Л. ENGLISHFORECONOMISTS / Англійська мова для економістів. – Черкаси: Вид. від. ЧНУ імені Богдана Хмельницького, 2012. – 200 с.
  • Орендарчук О.Л. FOREIGNCOUNTRIESPROFILES. –
    Черкаси: Вид. від. ЧНУ імені Богдана Хмельницького, 2012. – 437 с.
  • наукові статті в наукових фахових виданнях України
  • тези в матеріалах науково-практичних конференцій
  • робочі програми з ділової англійської мови, іноземної мови за професійним спрямуванням