Афанасьєва Ольга  Сергіївна, викладач кафедри фонетики і граматики англійської мови

роб.тел.: 8(0472) 45-30-95

2000 – 2004 - ЧНУ ім. Б.Хмельницького, диплом бакалавра з відзнакою, кваліфікація «вчитель аглійської мови та літератури»

2004 – 2006 - ЧНУ ім. Б.Хмельницького, диплом магістра з відзнакою, кваліфікація “магістр філології, викладач англійської і німецької мов та літератури”

2009 – 2013: ЧНУ ім. Б.Хмельницького, аспірантура

Практика мови (1 курс)

Практична граматика (1 курс)

Практична фонетика (1 курс)

жовтень, 2006 – серпень, 2008: викладач кафедри практики англійської мови;

вересень, 2008 – дотепер: викладач кафедри фонетики і граматики англійської мови

Автор близько 35 праць наукового та навчально-методичного характеру.

British Council Teacher Training course “CiSELT Proficient” (2012-2013)

British Council Teacher Training course “TKT Essentials”  (2012)

Призер конкурсу «Науковий дебют – 2013. Сталий розвиток»

Сертифікат  “Типи аналізу художнього тексту” (2013)

Сертифікат “American E-Teacher: Teaching Grammar Communicatively” (2017)

Напрям наукової діяльності та надруковані статті:

фахова підготовка майбутніх учителів зарубіжної літератури, формування їх літературознавчої компетентності; шляхи підвищення ефективності викладання фахових дисциплін у вищій школі; розвиток критичного мислення майбутніх учителів-словесників.

1. Зіноватна О. М., Афанасьєва О. С.  The System of English Tenses: Advanced Course (for students majoring in English): методичний посібник з граматики англійської мови для студентів 1 курсу. – Черкаси: Видавничий відділ Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, 2010. – 140 с.
  2. Afanasieva O.S. Teaching Higher Order Thinking Skills in Future Teachers of Foreign Literature Through Individual Reading / Afanasieva Olha Serhiivna // Science and Education a New Dimension. Pedagogy and Psychology, II (15). Issue: 30, 2014. P. 11 – 15.
  3. Афанасьєва О.С. Дослідження літературознавчої компетентності майбутніх учителів зарубіжної літератури у контексті сучасних наукових студій / Ольга Афанасьєва // Наукові записки Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського. Серія: Педагогіка і психологія: зб. наук. праць. – Випуск 42. – Ч1. – Вінниця: ТОВ «Нілан ЛТД», 2014.  – С. 118 – 122.
  4. Афанасьєва О.С. Glimpses of Grammar: Theoretical Aspects. Навчально- методичний посібник з граматики англійської мови для студентів I курсу / Афанасьєва О.С., Дубчак І.П. – Черкаси: Вид-во ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2016. – 108 с.
  5. Афанасьєва О.С. Організація навчальної діяльності у вищій школі у процесі фахової підготовки майбутніх учителів зарубіжної літератури / О.С. Афанансьєва // International Scientific-Practical Conference Theoretical and applied researches in the filed of pegagogy, psychology and social sciences: Conference Proceedings, December 28-29. Kielce: Holy Cross University, 2016. P.33 – 36.
  6. Афанасьєва О.С. Принципи формування літературознавчої компетентності майбутніх учителів зарубіжної літератури / О.С. Афанасьєва // Proceedings of the III International Scientific and Practical Conference "The goals of the World Science 2017" (January 31, 2017, Dubai, UAE),  № 2(18), Vol.4, February 2017 P. 44- 47.