Студентка третього курсу ...

Студентка третього курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька)) Салогор Наталія окрім навчання активно займається пауерліфтингом і досягла неабияких успіхів. Наталія є чемпіонкою України з пауерліфтингу, рекордсменкою України з присідання у віковій категорії 18-19 років, віце-чемпіонкою України в категорії open. Серед її здобутків також перші місця в області йУкраїні серед тинейджерів. Наталія Салогор не уявляє своє життя без спорту, вона закінчила курси дієтолога-нутриціолога та складає програми харчування, планує й надалі розвиватися у цій сфері. Бажаємо Наталії нових перемог і рекордів!