ПУБЛІКАЦІЙНА АКТИВНІСТЬ СТУДЕНТІВ ОП ПЕРЕКЛАД (ПЕРША – АНГЛІЙСЬКА)

70 студентських статей і тез опубліковано у 2023 році студентами ОП ПЕРЕКЛАД (перша – англійська) на різноманітну перекладознавчу тематику: переклад художніх і публіцистичних текстів, аудіовізуальний переклад, історія українського перекладу тощо.

Їхні перекладознавчі розвідки розміщені на сторінках Всеукраїнських конференцій, XХІV Всеукраїнської науковіої конференції молодих учених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених» (керівники: Литвин І. М. – 6, П’єцух О. І. – 4, Сторчеус С. В. – 4; Рибалка Н. С. – 3; Коновалова О. В. – 3; Макгауен Т. В. – 3; Кикоть В. М. – 2; Рейдало В. С. – 2; Могілей І. І. – 2; Потапенко Л. В. – 1), І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Міжособистісна комунікація та перекладознавство: сучасні перспективи розвитку» (11 студентських публікацій), VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Міжкультурна комунікація і перекладознавство: точки дотику та перспективи розвитку» (8 студентських публікацій), (керівники: Литвин І. М. – 5; Могілей І. І. – 3) та ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю (21 студентська публікація), організовану кафедрою теорії та практики перекладу Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького.

Активно допомагали керівники доцентка та завідувачка кафедри Ірина Литвин, доценти Оксана П’єцух та Валерій Кикоть, старші викладачки Ольга Коновалова, Тетяна МакГауен, Світлана Сторчеус, Віталіна Рейдало, Лілія Потапенко.

У цьому ж році дебютували першо- та другокурсники Анастасія та Світлана Парибки, Руслана Лупій (керівник Ірина Литвин), Ірина Фішер (керівник Ірина Литвин, Віталіна Рейдало).

Бажаємо нашим студентам і їхнім керівникам творчої наснаги та нових перекладознавчих праць.

Кафедра теорії та практики перекладу