17 лютого 2020 року для студентів...

17 лютого 2020 року для студентів 1-4 курсів спеціальностей 014 Середня освіта (Мова і література (німецька)) та 035 Філологія була організована зустріч із психологом Сіденко Юлією Олександрівною, викладачем Психологічного факультету, кандидатом психологічних наук, що очолює психологічну службу Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Юлія Олександрівна поспілкувалася зі студентами на актуальні теми психологічного здоров’я, відповіла на питання учасників зустрічі, дала корисні поради щодо профілактики психологічних проблем. Дякуємо Юлії Олександрівні за цікаву і змістовну бесіду та сподіваємось на подальшу співпрацю!