#selfie Лєра Єфименко

#selfie Лєра Єфименко

В момент, коли я дізналась, що стала володаркою ґранту на навчання за програмою Erasmus plus, я справді не могла в це повірити. І лише опісля кількох тижнів навчання тут, я здається, усвідомила, яку ж круту можливість я здобула.

Навчання тут - це відмінна система від навчання в інституті іноземних мов нашого університету. Відмінна через багато факторів. Починаючи відсутністю перерв між парами і закінчуючи надто великою кількістю різних платформ, задіяних під час навчання (особисто для мене це не дуже комфортно). Я обрала чотири предмети і шалено задоволена кожним з них. Це не тільки підготовка в сфері лінгвістики та філології , а і також всебічний розвиток. Наприклад серед обраних мною предметів є як ті, що стосуються філології, наприклад «English Professional», так і предмети для загального розвитку: «Woman in the culture of Great Britain».

Відчуваються інші погляди та менталітет серед студентів. Відмінні підходи від викладачів. Моєю улюбленою частиною семінарів є обговорення ключових питань, спочатку по групах, а потім усією аудиторією. Так цікаво переймати думки і досвід людей різних націй і культур. Інколи цікаво просто слухати.

Найвеселішим моїм враженням є акценти під часи розмови (використання англійської) різними націями та їх намагання правильно вимовити моє ім’я. Бо я примірила різні варіанти: і “Balery” i “Bal”, і навіть “Valerina”.

Також Erasmus - це неймовірна можливість подорожей. За час проведений тут, я відвідала Барселону а також Сан-Себестьян. Дуже хотілось зустрітись з океаном. І впевнена, що це лише початок. Стати частиною цього проекту - це чудова можливість відкрити для себе нові горизонти, долати кордони, відкриватися новому.

 

Лєра Єфименко

Я не хочу писати багато слів

Я молодий і почуттями сповнений

Я ще так багато не зрозумів

Ще так мало доріг пройдено

 

Я так хочу побачити світ

Кожну пляму на карті заповнити

Так багато пройти ще доріг

Так багато осягнути обріїв

 

Скрізь побачити сонця схід

Доторкнутися скрізь до неба

Я так хочу побачити цілий світ

Розказати йому про себе...

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук