#selfie 2  Лєра Єфименко

#selfie 2 Лєра Єфименко

Що найбільше подобається студентам, які їдуть навчатися по програмі Erasmus+? Нові друзі? Нові предмети в університеті? Чи може можливість подорожувати і побачити ті країни та міста, де ти ніколи не був? Своїми враженнями від перебування в іспанському університеті Вальядоліда ділиться студентка ННІ іноземних мов Валерія Єфименко:

   

“Жодні вихідні в Іспаніі я стараюсь не проводити знаходячись вдома, адже перебування тут - це неймовірна можливість подорожей. Іспанія - це дивовивжна країна, яка дає змогу побачити море, гори, океан! Все, що так необхідно юному мандрівнику на кшталт мене. Минулі вихідні ми разом з друзями , яких я зустріла завдяки програмі Erasmus+, поїхали до надзвичайно мальовничого міста Сантандер. Воно знаходиться у підніжжя океану і є найулюбленішим місцем відпочинку королівської сім’ї. І недаремно. Місто є поєднанням прекрасної архітектури, яка має надзвичайно багату і стародавню історію, а також океану, який простягається вздовж усіх вулиць. Захід сонця був настільки вражаючим, що здається, не вийде його забути ніколи.

Подорожі - це можливість зрозуміти, настільки безкрайнім є світ. Завдяки проекту Erasmus+ я продовжую відкривати його для себе і не перестаю йому дивуватися”.

Проєкт з міжнародної кредитної мобільності успішно реалізовується в ННІ іноземних мов з 2019 року. Координатор проєкту — в.о. завідувачки кафедри сучасних практик викладання англійської мови Наталія Сливка. Відповідно до умов проєкту студенти ННІ іноземних мов мають змогу отримати грант на навчання в іспанському університеті на 5 місяців, який повністю фінансується програмою Erasmus+.

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук