Previous Next

#selfie 2 Анастасія Гонтаренко

Протягом осіннього семестру студенти ННІ іноземних мов мали чудову можливість  навчатися  в польському  університеті  імені Яна Длугоша по програмі академічної мобільності. Студентка 3-го курсу Анастасія Гонтаренко поділилася своїми враженнями від навчання у Польщі: “Моє навчання в Польщі вже скінчилося і я, святкуючи зимові свята зі сім’єю, яку не бачила вже 3 місяці стажування, усвідомлюю наскільки цей важливий період життя збагатив мій кругозір та надихнув на щось дивовижне.

Мій шлях почався ще в Україні зі збирання всіх необхідних документів та важливих процедур, і чесно кажучи, в цей період хотілося здатися, тому ще це справа не з легких. Однак, в той самий час, все так швидко відбулося, ось я ще сиджу в черзі візового центру, а тут вже чую «Witam!» на польському кордоні.

Наше навчання почалося у жовтні і ми мали змогу обирати предмети та викладачів самостійно, за нашими індивідуальними вподобаннями та інтересами. Навчання проходило досить плавно, ми мали змогу постійно практикувати мову, адже система навчання тут на це і спрямована. До прикладу, був справжній виклик самому собі, вивчати німецьку мову, з викладачем, який говорить виключно німецькою, тож практики дійсно вистачало. Наші пари проходили як в затишних та сучасно-оснащених аудиторіях, так і на онлайн платформі з деякими викладачами, тож ми повністю змогли відчути себе повноцінними студентами університету Яна Длугоша.

Після того, як ми повністю ознайомились з маленьким містом Ченстохова, який став нам домом на період стажування та його місцевою гордістю- дивовижним католицьким монастирем – Ясною Гурою, ми почали відкривати для себе нові, але не менш красиві та загадкові міста. Від затишного промислового Лодзя до величного та казкового міста гномів – Вроцлава, або ж гучного та могутнього Кракова. Завдяки кожній такій маленькій мандрівці, кожен з нас перевірив себе на стресостійкість, ми зростали, стали сміливішими, та знову ж таки, постійно практикували мову. Деякі з нас, навіть мали змогу відвідати сусідні країни: Франція, Іспанія, Португалія. Тож, стажування в польському університеті - це не лише про навчання, а й про подорожі, емоції, цікаві та смішні історії, які ми обов’язково розкажемо друзям, і звичайно- про знайомства з людьми різних національностей.”

Теги: ,

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук