Світ відкритих можливостей

Previous Next

А з чим у вас асоціюється навчання в ННІ іноземних мов?  З можливістю вивчення  англійської, німецької, польської та російської мов на високому рівні? З цікавими, захоплюючими заняттями з високо кваліфікованими викладачами? З активним та різнобарвним студентським життям? Чи з можливістю спілкування з носіями мови? Так, все це ти, як студент ННІ іноземних мов, матимеш вдосталь, як і можливість скористатися актуальними міжнародними можливостями, яке дає навчання в ННІ іноземних мов!

 

Якщо ти студент другого курсу, гарно навчаєшся, не маєш академічних заборгованостей, то у тебе є унікальна можливість ознайомитися з європейськими напрямами освіти  за твоєю спеціальністю, долучившись до Програми академічної мобільності з  польським Гуманітарно-природничим університетом імені Яна Длугоша (UJD).

Відповідно до укладеної угоди, студенти ЧНУ мають  можливість безкоштовного семестрового стажування у польському ЗВО. Після завершення стажування учасники Програми отримують  академічну довідку про результати навчання в UJD, які перезараховуються студенту під час сесії у ЧНУ імені Богдана Хмельницького. Протягом стажування студенти не лише ознайомлюються з новітніми європейськими методиками викладання, а й активно долучаються до  культурного та соціального життя, знайомляться з історією, традиціями та  побутом польського народу. 

Мрієш поїхати до сонячної Іспанії? Помилуватися архітектурою Антоніо Гауді, побачити запальні іспанські танці чи спробувати паелью? А навчатися в одному з найстаріших університетів Європи? Тоді, варто скористатися можливістю участі у програмі академічної мобільності з університетом Вальядоліда по програмі Еразмус +. Проєкт з міжнародної кредитної мобільності з Вальядолідом успішно функціонує в ННІ іноземних мов з 2019 року. Навчання повністю фінансується програмою Еразмус+.

Університет Вальядоліда знаходиться мальовничому містечку Вальядолід – яке розташоване в регіоні Кастилія-і-Леон, в далекі часи Іспанської імперії – столиця Іспанії, де в 1605 році було підписано перемир’я між Англією та Іспанією, Батьківщина Колумба та Сервантеса. Один з найкращих ЗВО Іспанії запрошує на семестрове стажування старанних, відповідальних, активних та креативних студентів)). Навчання відбувається із застосуванням сучасних технологій, студенти мають змогу підключитися до віртуального кампусу, де розміщені всі необхідні матеріали. У вільний час студентам не дасть засумувати  ESN- Erasmus Student Network, організація, яка  пропонує студентам допомогу в процесі академічної, соціальної та практичної інтеграції.

В основному це робиться за допомогою культурних та соціальних заходів, таких як поїздки в різні міста та регіони Іспанії, вечори кіно, мовні проекти, міжнародні фестивалі їжі і, нарешті, вечірки.  Саме тут у тебе буде можливість познайомитися з іншими “еразмусовцями”, та знайти нових друзів з Єгипту, Чорногорії, Молдови, Албанії та інших країн.

Прийняв правильне рішення вступити до магістратури ЧНУ? Чому б не підкріпити свої шанси на працевлашування, отримавши ще один диплом європейського зразка!

Програма “Подвійного диплому” для студентів Черкаського національного університету – це унікальна можливість паралельного навчання у магістратурі та здобуття двох дипломів в Україні та Польщі.

Набір до програми «Подвійний диплом» Вищої Школи Лінгвістичної здійснюється у межах укладеної угоди про співробітництво ЧНУ імені Богдана Хмельницького та WSL. Участь у програмі заощаджує час на навчання за обраною спеціальністю, підвищує рівень володіння іноземними мовами, знайомить із культурою і традиціями  Польщі.        

Зацікавили ці міжнародні можливості? Хочеш дізнатися більше? Не вагайся, звертайся із запитаннями до директорки ННІ іноземних мов Швидкої Л.В., координаторки проєкту Еразмус + Сливки Н.П. або до фахівців центру зовнішніх та міжнародних зв’язків.

Доцент Сливка Н.П.,

координаторка проєкту Еразмус+

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2017 - 2021 НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНИХ МОВ. Усі права захищені

Пошук