ННН іноземних мов долучається до святкування днів Еразмус+

21 жовтня о 10:00 в ауд. 426 відбудеться круглий стіл, присвячений святкуванню днів програми Еразмус+. У програмі заходу: перегляд відео від Представництва Європейського Союзу в Україні, зустріч з учасницею проєкту В.Сенатор, розіграш призів від Національного офісу Еразмус+!

Previous Next

У рамках святкування 100-річчя університету, наймолодша кафедра ННІ іноземних мов - кафедра теорії та практики перекладу - сердечно зустрічала своїх випускників. Довгоочікувана зустріч об'єднала випускників спеціальності ПЕРЕКЛАД від другого випуску 2007 року до останнього випуску 2020 року. Надзвичайно тепла атмосфера панувала в аудиторії Полонійного центру, лунали щирі слова подяки, побажання, приємні та веселі спогади. 
Кафедра теорії та практики перекладу завжди відкрита до зустрічі, співпраці, спілкування зі своїми випускниками.

Кафедра теорії та практики перекладу

Вітання із професійним святом освітян

Дорогі колеги!
Щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем працівників освіти!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, щастя і затишку у родинах, достатку і довголіття, насолоди від професійної діяльності та душевної гармонії!

Дирекція ННІ іноземних мов

Previous Next

Протягом вересня викладачі кафедри сучасних методик викладання англійської мови брали активну участь у  роботі навчально-практичних вебінарів, організованих компанією Dinternal Education. 3 тематичні напрямки (Positive Classroom Management; Upskilling: Distance Education; 2-In-1: Resources and Distance Teaching ), 56 он-лайн тренінгів, 10 тренерів мали на меті полегшити адаптацію студентів до занять після довгої перерви та надихнути викладачів на цікаві зміни.

 

Previous Next
24-25 вересня відбулася XXVIII Міжнародна конференція АУГ: «Германістика і виклики часу: міждисциплінарність, інтернаціоналізація та діджиталізація» у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. На конференції було презентовано результати Всеукраїнських проєктів Асоціації українських германістів. Серед переможців  є  і наші студенти.

Previous Next

24-25 вересня 2021р. у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбулася XXVIII Міжнародна науково-практична конференція Асоціації українських германістів. У зазначеному заході взяла участь координаторка АУГ від Черкаської області, завідувачка кафедри німецької філології Овсієнко Леся Олександрівна.

 

Previous Next

13, 14 і 16 вересня 2021 року завідувачка кафедри німецької філології Овсієнко Л.О, доц. Титаренко О. І. та викл. Ришкова А. В. взяли участь у навчанні „Hospitationsschulung Basis/Aufbau“, яке проводила Christiane Bolte-Costabiei у рамках Кооперації між вищими навчальними закладами та Goethe-Institut у галузі професійної підготовки майбутніх вчителів німецької мови.

 

Previous Next

З 20 по 25 вересня у рамках програми Еразмус+ в ННІ іноземних мов з навчально-науковим візитом перебували науковці з іспанського університету Вальядоліда. Цезар Гарсія Андрес та Пабло Арконада Ледесма, наукові співробітники кафедри сучасної, новітньої та американської історії, журналістики та аудіовізуальної комунікації та реклами, ознайомились зі структурою приймаючого університету, напрямами наукових досліджень та методиками викладання.

Літо - час професійного розвитку викладачів

Літо – не лише пора відпусток, але й сприятливий час для професійного розвитку. Під час літніх канікул в.о. завідувачки кафедри сучасних практик викладання англійської мови Наталія Сливка вдруге пройшла навчання у Літній школі фонетики. Цього року престижний курс англійської фонетики, який має більше ніж столітню історію викладання, вперше був проведений онлайн і його відвідали більше 100 слухачів з різних країн світу.

 

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2017 - 2021 НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНИХ МОВ. Усі права захищені

Пошук