Освітні програми
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Програмно-методичне забезпечення кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови постійно оновлюється: переглядаються, доповнюються та затверджуються програми всіх навчальних дисциплін, удосконалюються методичні рекомендації, готуються навчальні й навчально-методичні посібники для студентів. Колектив кафедри розробив і опублікував Підручник з англійської мови для студентів старших курсів вищих навчальних закладів України, який отримав гриф МОНу, значна кількість навчально-методичних посібників з методики навчання англійської мови у молодших, середній та вищих навчальних закладах за авторство професора Вовк О.І. Члени кафедри є також авторами навчальних і навчально-методичних посібників із теоретичної граматики англійської мови, лінгвопрагматики, психолінгвістики тощо.

Значну роль в якісній підготовці фахівців відіграє літературний фонд наукової бібліотеки спеціалізованої автентичної англомовної літератури, зібраної на кафедрі (понад 1000 примірників) з різних галузей лінгвістики, соціології та методики викладання іноземних мов. Зібраний також і чисельний фонд художньої літератури англійською мовою британських і американських класичних і сучасних письменників. Велику роль відіграють і фонди приватних бібліотек викладачів кафедри, що вможливлює ознайомлювати студентів із новими науковими виданнями з мовознавства, різних аспектів англійської мови, когнітивної лінгвістики, лінгвопрагматики, психолінгвістики, методики викладання іноземних мов тощо.