Hовини

News

ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ ПЕРЕКЛАДУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У SZKOLENIACH DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO

25 березня 2019 року викладачка кафедри теорії та практики перекладу Інна Назаренко разом із випускницями спеціальності «Переклад Слов’янських мов» Мариною Побережною i Наталією Демчишин (2017 рік випуску) відвідали szkolenie dla nauczycieli języka polskiego jako obcego, організоване Szkołą Języków Obcych Glossa у місті Києві. Курси проводив носій польської мови, викладач Glossy Pan Jerzy Terka. Учителів-полоністів навчали новим методикам роботи з дидактичними матеріалами, зокрема з таблицями, схемами та ілюстраціями; пояснювали, яким чином можна урізноманітнити роботу над текстом та домашні завдання. Учасниці курсу привезли нові знання з методики викладання польської мови, дипломи та незабутні враження.

Кафедра теорії та практики перекладу

18 травня 2019 року завідувач кафедри німецької філології Тесля В. А. та студенти спеціальностей Середня освіта та Філологія (Мова і література (німецька)) долучилися до святкування Дня науки, провівши флешмоб у сквері Богдана Хмельницького. Гостям заходу було запропоновано спробувати оригінальні та ефективні прийоми вивчення лексики німецької мови. Після флешмобу відвідувачі мали змогу розширити знання країнознавчого характеру про Німеччину та отримати солодкі призи. Дякуємо учасникам та гостям за активну участь та гарний настрій!

16 травня 2019 року в рамках тижня науки на кафедрі німецької філології відбувся науковий семінар на тему «Особливості вживання іншомовних запозичень у сучасній німецькій мові». Із доповіддю виступила викладач кафедри Ковтун Я. П. Актуальна тема спонукала учасників семінару до жвавого обговорення, члени кафедри взяли активну участь у дискусії.

У рамках тижня науки в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького наукову спільноту привітав ректор Олександр Черевко і традиційно відзначив тих, хто має цьогоріч значні досягнення у науковій діяльності.


Почесну грамоту Черкаського національного університету одержала Олена Кресан, доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови.


Письмовою подякою Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відзначено Наталію Сливку, доцента кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови. 


Грамотами університету ректор відзначив і самих юних науковців. Серед них і студентка ННІ іноземних мов Валентина Семенюта.


Нагородили і наукових керівників студентів, які отримали перемоги у Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах. Серед них - Лариса Корновенко, завідувач кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання.
Науковців ЧНУ також привітав голова профспілкової організації ЧНУ Анатолій Стеценко.

До тижня науки в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького кафедрою німецької філології 14 травня 2019 року організовано науково-методичний семінар з метою обговорення матеріалів про історію кафедри (українською та німецькою мовами) для підготовки інформації до друку.
Після семінару викладачі кафедри долучилися до роботи круглого столу «Німецька мова в Україні: традиції, успіхи, завдання», під час якого доцент Овсієнко Л. О. ознайомила членів кафедри з новими прийомами у викладанні практичної граматики і шляхами засвоєння історії Німеччини на заняттях німецької мови. Усі колеги взяли активну участь у роботі, із зацікавленням сприйняли нову інформацію та обговорили її подальше використання у навчальному процесі.

                                                         

SP Simple Map