Hовини

11 березня 2020 року студенти 1-3 курсів спеціальностей 014 Середня освіта(Мова і література (німецька)) та 035 Філологія відвідали виставку плакатів «Влада почуттів. Німеччина 19/19», що проходила у науковій бібліотеці ім. М. Максимовича. Студенти разом із директором ННІ іноземних мов доц. Швидкою Л.В. та зі своїми кураторами ст. викл. Левицькою Л.А. і ст. викл. Стройковою С.А. мали можливість поглянути на історичні події в Німеччині за останні 100 років крізь призму людських почуттів.

Експозицію створено за допомогою Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ), Федерального фонду з вивчення диктатури Соціалістичної єдиної партії Німеччини (СЄПН) та під патронатом Федерального міністра закордонних справ Гайко Мааса.

Вихідною точкою виставки стали 20 сучасних форм виявлення емоційного стану людини: відраза, гнів, гордість, довіра, емпатія, заздрість, захищеність, кохання, страх… Вона ілюструє спадкоємність та переломи в емоційних світах, які позначилися на суспільстві та політиці останніх 100 років, інтенсивність яких кидає виклик і сьогоденню.

Щира подяка науковій бібліотеці ім. М. Максимовича за нагоду дізнатися про історію Німеччини не з документів і артефактів, а зі сторони емоцій.

                                                         

SP Simple Map