Друк

18 квітня 2019 року кафедрою фонетики і граматики англійської мови ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Романо-германські мови у контексті неперервної освіти». Від імені ректорату учасників привітала директор ННІ іноземних мов, доцент Швидка Л.В., яка наголосила на актуальності проблем і перспектив розвитку системи неперервної освіти в Україні, а також на необхідності обговорення сучасних підходів до навчання іноземним мовам.
Конференція сприяла налагодженню подальшої співпраці та обміну досвідом між науковцями, викладачами, перекладачами та студентами.
На пленарному засіданні виступили спікери: доктор педагогічних наук, професор кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Вовк Олена Іванівна та кандидат філологічних наук, Член Міжнародної Фонетичної Асоціації, доцент цієї ж кафедри Сливка Наталія Петрівна. Їхні презентації викликали жваве обговорення проблем сучасних методів навчання іноземним мовам дорослих; інноваційних тенденцій та змін в англійській вимові.
Тематика секцій конференції була представлена у парадигмах новітніх досліджень з лінгвістики, перекладознавства, літературознавства, методики викладання іноземних мов. У ході роботи секцій учасники заходу поділилися результатами власних розвідок, які викликали неабияке зацікавлення аудиторії. Серед великої кількості доповідей особливо жваво обговорювалися виступи Кресан О.Я., Афанасьєвої О.С., Зозулі О.В., Петрової О.Б. Друга частина конференції мала практичну спрямованість, у ході якої Чорна О.А. представила майстер-клас роботи у віртуальному середовищі. Крім того, зареєстровані учасники мали можливість долучитися до обговорення в режимі інтернет-відеоконференції.
Колектив кафедри виражає подяку всім тим, хто брав активну участь у процесі підготовки та проведенні конференції. Окрема вдячність співорганізаторам заходу, а саме – викладачам Переяслав-Хмельницького державного університету ім. Г.Сковороди, Черкаського державного технологічного університету, Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.