Друк

Третього жовтня 2018 року кафедра німецької філології відзначила 20-річчя спеціальності «Німецька мова та література». Урочистості проходили у день національного свята Німеччини – Дня єдності. Тож студенти фаху «Німецька мова» заздалегідь прикрасили коридор ННІ іноземних мов тематичними плакатами, висловами, німецькою символікою, що створило святкову атмосферу. 


До дня святкування студенти-германісти підготували тематичні виставки, пов’язані з Німеччиною, а потім провели цікаві майстер-класи, де вчили усіх бажаючих власноруч робити вишукані квіти.


Студенти, що завітали на святкування, мали шанс виграти сертифікати на додаткові бали з дисциплін кафедри у країнознавчій вікторині.


На перерві лунали німецькі пісні у виконанні студенток 4-го курсу.


Гості святкування переглянули відео-презентацію, де пригадали основні віхи історії спеціальності «Німецька мова..», заслухали щирі вітання з річницею від випускників різних років. Особливо приємно було побачити відео-вітання від професора Мюнстерського університету (ФРН) Лінгарда Легенгаузена, який упродовж 11 років щовесни приїздить до ННІ ІМ і щедро ділиться своїми знаннями і досвідом з колегами і студентами.
З річницею спеціальності «Німецька мова» кафедру привітала директор ННІ ІМ доц.Швидка Л. В., яка відзначила кропітку працю засновників спеціальності й усього колективу кафедри почесною грамотою.
Найкращі побажання кафедра отримала і від усіх кафедр ННІ іноземних мов, які від початку плідно співпрацюють із кафедрою німецької філології.
Кафедра щиро дякує за вітання та рухається до нових здобутків.