Hовини

Вітання випускникам ННІ іноземних мов!

Любі мої випускники-перекладачі 2020 року!
Диплом бакалавра – це визначна подія у вашому житті й чергове досягнення, яких, я вірю, попереду ще чимало. Дозвольте привітати вас із успішним подоланням цієї сходинки. Принагідно хочеться подякувати кожному і як студентові (наразі вже випускникові), і як особистості, адже разом ми пройшли можливо нелегкий, проте надзвичайно цікавий шлях навчання, пізнання самих себе, власних можливостей, самовдосконалення.
Отож, дякую:
Ріммі Богдан – за неймовірний прогрес у професійному й особистісному розвиткові, організованість, уміння долати виклики, а також за незрівнянні аудіовізуальні переклади та креативність. Sei immer du selbst und niemals anders!
Людмилі Велько – за сумлінність, працьовитість, доброту. Навіть за короткий час Ви здатні завоювати серця інших!
Альоні Демченко – за вихованість, дисциплінованість, загарливість. Ваша багатозадачність обов’язково допоможе у житті!
Ксенії Іваненчук – за рішучість, завзятість, тямущість. Ваша чітка і ясна думка сприятиме успіхові!
Альоні Ількевич – за позитивне мислення, надійність, уміння прийти на допомогу. На Вас можна покластися!
Юлії Коваленко – за стриманість, врівноваженість, пунктуальність. Ваша усмішка, хоч і нечаста, але така приємна!
Віталіні Кравченко – за невичерпний оптимізм, заряд енергії, закоханість у майбутню професію. Ваш багатий і «яскравий» перекладацький досвід неодмінно стане Вам у пригоді!
Валерії Небозі – за людяність, чуйність, відмінне почуття гумору, адже саме воно, як ми знаємо, часто є фундаментом міцної дружби!
Тетяні Руденко – за ерудованість, відмінні навички спілкування німецькою мовою, допитливість. Ваш постійний рух уперед, реалізація своїх можливостей, пошук відповідей на запитання приведуть Вас до успіху!
Анастасії Сороці – за доброзичливість, ґречність, цілісність і чарівність. Ви – взірець жіночності й витонченості!
Едуардові Спіркіну – за інтелігентність, тактовність, глибоку обізнаність у світі кіно й багатьох інших ділянках. Близнюки forever!!!))
Андрієві Позіхайлу – за комунікабельність, неординарні розв’язання стандартних ситуацій, вміння організувати дозвілля: Розпалити багаття? Зварити смачну кашу? – Легко!!!
Анні Стрижак – за відкритість, цілеспрямованість, безпосередність, здатність знайти вихід зі складної ситуації. Ви, як ніхто інший, вмієте проходити співбесіди)))
Ксенії Цимбал – за захопленість, розширення власних горизонтів та зрощення любові до мистецтва. Ви – чудовий провідник у світ Селінджера!
Альоні Шаповал – за доброту, старанність, наполегливість і незгасимий оптимізм. Ваша посмішка здатна зробити яскравим навіть найпохмуріший день!

Бажаю вам усім знайти себе, не зупинятися на досягнутому, любити життя і радіти кожній його миті!

Щиро ваша
Юлія Опанасенко,
викладач кафедри теорії та практики перекладу

Вітання випускникам 2020 від кафедри німецької філології

Вітання випускникам 2020 від кафедри фонетики і граматики англійської мови

Вітаємо всіх українців з Днем  Конституції України!

Щорічно 28 червня українці святкують День Конституції України, яка є невід’ємною частиною нашої державності, гарантує дотримання прав і свобод громадян та розвиток демократичного суспільства.

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України. Це стало важливою віхою українського державотворення. Конституцiя становить ядро нацiональної правової системи. Вона фiксує головні юридичні та полiтичні аспекти відносин між державою та суспільством: від забезпечення прав i свобод людини до подальшого розвитку держави. У цьому полягає соцiальна цiннiсть Основного закону.

SP Simple Map