Hовини

News

Цього тижня, 12-16 лютого 2018 року, викладач кафедри теорії та практики перекладу ННІ іноземних мов Віталіна Рейдало відвідала декілька шкіл міста Шпола. За сприянням адміністрації навчальних закладів викладачка зустрілася з учнями 10-11 класів і розповіла про особливості та перспективи спеціальності «Переклад» у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького.

Дякуємо директорам шкіл: Ф. Ф. Костюковичу (Шполянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), І. Г. Каракашу (Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»), В. К. Рукавцю (Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – гімназія»), С. В. Сотник (Шполянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5) за гостинність, а учням і вчителям за увагу.

Кафедра теорії та практики перекладу

7-9 лютого 2018 року старший лаборант кафедри практики англійської мови ННІІМ Шипілова А.М. відвідала Канівський колледж культури і мистецтв, Канівську гімназію імeні Івана Франка, Канівську загальноосвітню санаторну школу-інтeрнат, Канівськe вищe профeсійнe училищe і розповіла майбутнім абітурієнтам про можливості вступу до Навчально-наукового інституту іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Учні та студенти були проінформовані про спеціальності, умови вступу та працевлаштування після закінчення ННІ іноземних мов.

Старший лаборант Шипілова Анастасія розповіла на власному прикладі, яке студентське життя очікує старшокласників у Навчально-наукового інституту іноземних мов, наголосивши на тому, що навчання в університеті – це не занадто складно, якщо воно у задоволення. Учні та студенти цих навчальних закладів отримали інформацію про спеціальності, працевлаштування випускників ННІІМ та календарний план вступу.

Канівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат, 11-А клас

Канівське вище професійне училище, група ВПУ – 5

29-31 січня та 6 лютого 2018 року викладачі кафедри фонетики і граматики англійської мови Кравченко Т.М., Разан А.П., Дубчак І.П., Калько О.М., Аліфанова С.А. разом із викладачем кафедри практики англійської мови Лєвочкіною С.В. відвідали загальноосвітні школи № 4 та №11, гімназію №31, також спеціалізовані школи № 3 та №33 та провели профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів.

Майбутні абітурієнти були поінформовані про напрями підготовки, за якими навчаються студенти в ННІ іноземних мов, особливості цьогорічної вступної кампанії та перспективи їхнього навчання в ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Для заохочення старшокласників, викладачі презентували 2 відео про ННІ іноземних мов створенних кафедрою фонетики та граматики англійської мови, які наочно демонструють активне навчальне та соціальне життя студентів ННІІМ.

Старшокласникам було запропоноване посилання для завантаження цих кліпів на телефони. Також кожний клас отримав комплект брошур для абітурієнтів з усією необхідною інформацією.

Викладачі ННІ іноземних мов Овсієнко Л.О.(доцент кафедри німецької філологіі) та Калюжна Л.Б. (викладач кафедри теорії і практики перекладу та практики англійської мови) 1 лютого відвідали Черкаську спеціалізовану школу №28 ім Т. Г. Шевченка та загальноосвітню школу № 32 з метою проведення профорієнтаційної роботи. За сприяння адміністрації навчальних закладів вони зустрілися з учнями 11-х класів та розповіли про особливості цьогорічної вступної кампанії, навчання в  інституті іноземних мов та перспективи працевлаштування після закінчення університету. Викладачі відповіли на запитання, які хвилюють майбутніх абітурієнтів та закликали їх вступати до Черкаського національного університету - найкращого навчального закладу області, де студенти отримують ґрунтовні знання.

SP Simple Map