Hовини

News

16 травня 2019 року в рамках тижня науки на кафедрі німецької філології відбувся науковий семінар на тему «Особливості вживання іншомовних запозичень у сучасній німецькій мові». Із доповіддю виступила викладач кафедри Ковтун Я. П. Актуальна тема спонукала учасників семінару до жвавого обговорення, члени кафедри взяли активну участь у дискусії.

До тижня науки в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького кафедрою німецької філології 14 травня 2019 року організовано науково-методичний семінар з метою обговорення матеріалів про історію кафедри (українською та німецькою мовами) для підготовки інформації до друку.
Після семінару викладачі кафедри долучилися до роботи круглого столу «Німецька мова в Україні: традиції, успіхи, завдання», під час якого доцент Овсієнко Л. О. ознайомила членів кафедри з новими прийомами у викладанні практичної граматики і шляхами засвоєння історії Німеччини на заняттях німецької мови. Усі колеги взяли активну участь у роботі, із зацікавленням сприйняли нову інформацію та обговорили її подальше використання у навчальному процесі.

6 травня 2019 року доцент кафедри німецької філології Овсієнко Леся Олександрівна взяла участь у семінарі Goethe-Institut у Києві на тему «Grammatikvermittlung im Deutschunterricht» (викладання граматики на занятті німецької мови). Учасники семінару з усієї України мали змогу обговорити визначення граматики, ознайомитись з різними підходами до викладання граматикина занятті німецької мови, особисто випробувати новітні методи, як-от візуалізація, метод SOS, ігри. Формат цього заходу передбачає не лише учать у семінарі, а й двотижневу фазу після очного тренінгу, під час якої викладачі на власному занятті випробують нову ідею із семінару.

Отже, прекрасна поетична муза відвідала Анну Бабій, студентку 3 курсу англійської філології, 67 група.
Enjoy the poem "Chloe in Idioms Land"! Follow the example! To be continued....

SP Simple Map