Hовини

News

18-го листопада 2019 р. студентська родина Навчально-наукового інституту іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відзначили Міжнародний день студента – свято, що зближує та об’єднує молодь, символізує юність, красу, романтику і яке святкується в Україні з 1999 року. В  залі, переповненій студентами та викладачами, панував гарний настрій, передчуття сюрпризів, адже підготовка до свята розпочалася ще за тиждень.

17 листопада відбувся творчий конкурс талантів, у якому взяли участь студенти 1-2 курсів. Учасники співали, читали вірші і навіть танцювали,  а публіка їх охоче підтримувала: підспівувала, підказувала і підтанцьовувала.

Вітаємо переможців!

1 місце: група 95 – 16 голосів

2 місце:  група 83 – 15 голосів

3 місце:  група 82 – 13 голосів

група 84 – 13 голосів

Студенти ННІ іноземних мов долучилися до участі у заходах, присвячених Дню Гідності і Свободи, зустрілися із військовими лікарями та засновником патріотичного музею АТО в Черкасах Олексієм Святенком. Студенти були вражені здатністю учасників зустрічі говорити щиро і без прикрас про трагічні сторінки сучасної української дійсності та вирішили допомогти  у зборі коштів на нагальні потреби учасників бойових дій.

]

23 листопада вся Україна схилила голови згадуючи жертв сталінського режиму, який організував голодомор 1932-33 років в Україні, представники колективу ННІ Іноземних мов також вклонилися пам’яті  жертв  найстрашнішого в історії людства геноциду. В інституті були проведені кураторські години, а студенти третього курсу переглянули фільм «Гіркі жнива» , поділилися враженнями від стрічки. Картина справила глибоке та незабутнє враження,  змусила задуматися та зробити висновки про необхідність знання історії власного роду, народу,країни та необхідність вчитися, мислити, розвиватися в професійному плані щоб мати можливість розповісти світові правду про минуле і сьогодення України кількома іноземними мовами.

Минулого тижня я мала змогу поїхати до Івано-Франківська на Всеукраїнський орфографічний конкурс з польської мови, який відбувся у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника. Це було надзвичайно хвилююче, бо я їхала туди представляти наш університет ім. Богдана Хмельницького. Туди з’їхалося понад 40 студентів-полоністів змагатися у своїх знаннях із польської орфографії. Під час цього диктанту, здається, не тільки в мене, але й у всіх інших учасників було хвилювання. Тому що, в першу чергу, це була перевірка себе: чого досягли за певний період, чому навчилися, а що треба ще допрацювати.

Пам’ятаю, під час оголошення результатів цього конкурсу була надзвичайно напружена атмосфера, бо всім кортіло довідатись: в кого яке місце. Звичайно, оголошення було від кінця, що ще більше підігріло хвилювання всіх присутніх. Названо 37 номерів, а мого ще не назвали… а ось і мій довгоочікуваний номер, який прозвучав із III місцем… Вибух емоцій! А потім: призи, вітання, запрошення на подібні конкурси та заліковка магістрантки польського вишу.

Щиро зізнаюся, навіть через кілька днів мене переповнюють всі ці емоції... Це було не очікувано і дуже хвилююче. Згадую про Івано-Франківськ… Казкове місто, куди хочеться повертатися ще і ще. Маленькі вулички, встелені бруківкою, мальовничі старовинні кам’яниці перехоплюють подих, а цікавий говір тамтешніх мешканців привертає до себе увагу. Я неймовірно рада, що відвідала Івано-Франківськ, перевірила свої знання, що дуже важливо для мене самої, а також познайомилась із новими людьми і зустріла своїх знайомих з інших міст України, з якими заприятелювала під час літньої школи у польському м. Люблін.

Валерія Палій, студентка 4-курсу,

яка навчається за ОП «ПЕРЕКЛАД (російська, польська)

SP Simple Map