Hовини

Regards,

Department of English Phonetics and Grammar

Шановні випускники, дорогі наші діти, а відтепер, ще й поважані колеги!

Диплом магістра, який ви отримуєте – не квиток у краще життя, це підтвердження того, що  вам під силу долати не лише мовні бар’єри, розпізнавати фальшивих друзів (а вони, на жаль, бувають не лише у перекладачів) чи розпитувати дорогу до Києва. Get started.

Працюючи з вами, ми не розгубили свого оптимізму, то ж і ви збережіть свій, йдучи далі, рухаючись вперед і будуючи власне майбутнє. Make a difference.

Ваше покоління – покоління вимогливе, вам потрібна робота, яка приносить задоволення,  враховує ваші смаки та пристрасті, відповідає вашим соціальним цінностям.  Тож бажаємо знайти таку і реалізувати себе в ній. Dream big.

Думайте. Мрійте. Прагніть. Робіть не те, що вам під силу, а те що правильно і праведно. Aim high.

І нехай у космічній височині наприкінці цього надзвичайно нелегкого високосного року засіяють ваші зірки – зірки успіху, досягнень, здобутків, відкриттів і щастя. Make it happen!

Щиро ваша – кафедра англійської філології та методики навчання англійської мови.

Наші випускники-магістри з ПЕРЕКЛАДУ романо-германських мов провели в стінах рідного вузу незабутні студентські роки, наполегливо отримували знання, організовували яскраві студентські будні, започаткували дієве студентське самоврядування, особистісно зростали і формувалися як викладачі іноземних мов, перекладачі, філологи. Дарина Келеп, Аліна Кулик Дмитро Огілько завжди мали активну життєву позицію, організовували роботу студентської ради інституту, були ініціаторами всіх значущих подій студентського життя. Марія Мізерна – незмінна староста групи, відповідальна, наполеглива і творча. Надія Лихенко неодноразово брала участь у конкурсах з перекладу, проявила неабиякий талант та здібності. Свій випуск разом з друзями Анною Водяник, Наталією Доленко, Дмитром Кутовим, Максимом Педьком, Анною Пономарчук святкує Віце-Міс ЧНУ 2019 Крістіна Чистякова. Кафедра теорії та практики перекладу ННІ іноземних мов пишається своїми випускниками і бажає вдалої кар’єри, особистого щастя, натхнення, здійснення мрій, успіхів та творчих звершень. Щиро бажаємо кожному знайти свою стежину в житті, постійного прагнення до самовдосконалення, самореалізації, здійснення планів, задумів і мрій, благополуччя, радості, щастя і мирного неба над головою, здійснення омріяного, успіхів у сьогоденні і майбутті, радості відкриттів і нових перемог! Хай Вас любить доля!

Випускниці магістратури із ПЕРЕКЛАДУ слов’янських мов (група 58) Стефанія Грановська й Вікторія Литвин стали надзвичайно перспективними перекладачками! Зосереджена, ерудована й чутлива Вікторія здатна опанувати найскладніші завдання наукового та художнього перекладу. Енергійна, суперорганізована, цілеспрямована Стефанія готова спробувати себе у ролі послідовного та синхронного перекладача із польської, російської й англійської мов. Стєша отримала паралельно диплом перекладача з англійської. Сподіваємося, професія стане для наших чарівних дівчат ключем до впевненого майбутнього, а роки навчання – згадкою про пошук і випробування себе; про тих, хто навчав і був поряд у студентських радощах і тривогах! У добру путь, наші молоді колеги!

Кафедра теорії та практики перекладу

Дорогі наші випускниці!

Ось і промайнули роки навчання в Навчально-науковому інституті іноземних мов.

Із теплом в душі пригадуємо про Вашу сумлінну підготовку до занять, креативність, відповідальність і досягнення у вивченні німецької мови.

Бажаємо Вам яскравих буднів, душевної рівноваги, радісних подій, комфортного життя у добрі й любові!

Крокуйте впевнено вперед  до своєї мрії, досягайте нових вершин і будьте щасливими!

Ваші викладачі кафедри німецької філології

Сегодня наши дорогие и уважаемые магистранты с успехом защитили свои научные работы и готовы осуществлять свои мечты, реализовывать грандиозные планы и продолжать работать на благо общества и себя лично!

Мы поздравляем вас, наши дорогие! Мы рады и горды за вас!

Мы не сомневаемся, что годы, проведенные в университете, были прекрасными и интересными, наполненными творческой работой и эмоциями. Мы надеемся, что заложили в вас самостоятельность и стремление к победам; способность принимать решения и творческий подход к любому делу; умение учиться и мечтать. Мы уверены, что вы будете добрыми и настойчивыми, умными и смелыми; не боящимися трудностей и умеющими «держать удар». Мы очень хотим, чтобы вы были счастливы: в науке, семейной жизни, бизнесе.

В добрый путь, наши дорогие!

SP Simple Map