Hовини

News

Кафедра іноземних мов продовжує багаторічну співпрацю з американським колегою доктором Кепом Хенслі (Cap Hanseley,Ph.D. University of Liverpool, England, Rockmount College Lakewood, Colorado) з обміну досвідом. На науково-методичному семінарі кафедри “English for Specific Purposes: Assessment and Control” відбулося жваве обговорення особливостей оцінювання знань студентів в американських освітніх закладах. Викладачі також порівняли системи контролю знань в Україні та США, особливості вступу студентів до ВНЗ та їх мотивації до самостійного вивчення мови. Практична частина семінару була присвячена використанню спеціальної термінології у наукових публікаціях.

У період з 18.06.2019 по 20.06.2019 всі викладачі кафедри фонетики і граматики англійської мови взяли активну участь у лекціях та практичних заняттях, організованих навчально-методичним відділом ЧНУ, на тему «Google для організації методичної роботи викладача».

Викладачі кафедри прослухали курс базових лекцій щодо реєстрації у електронному середовищі університету та ознайомились із можливостями формування електронного навчального комплексу дисциплін, що викладаються на кафедрі. Також на прикладі готових eНМЗД викладачі отримали корисні знання, пов’язані із тонкощами формування і надання доступу до електронного ресурсу, використовуючи Google для організації роботи з методичною документацією.

Дякуємо начальнику навчально-методичного відділу, доктору фізико-математичних наук, професору, Запорожець Т.В. та колективу викладачів, які долучились до організації практичних занять для викладачів нашої кафедри, за можливість отримати та удосконалити досвід із використання комп’ютерних технологій у процесі планування й підготовки до занять для здобувачів освіти.

18 травня 2019 року завідувач кафедри німецької філології Тесля В. А. та студенти спеціальностей Середня освіта та Філологія (Мова і література (німецька)) долучилися до святкування Дня науки, провівши флешмоб у сквері Богдана Хмельницького. Гостям заходу було запропоновано спробувати оригінальні та ефективні прийоми вивчення лексики німецької мови. Після флешмобу відвідувачі мали змогу розширити знання країнознавчого характеру про Німеччину та отримати солодкі призи. Дякуємо учасникам та гостям за активну участь та гарний настрій!

ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ ПЕРЕКЛАДУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У SZKOLENIACH DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO

25 березня 2019 року викладачка кафедри теорії та практики перекладу Інна Назаренко разом із випускницями спеціальності «Переклад Слов’янських мов» Мариною Побережною i Наталією Демчишин (2017 рік випуску) відвідали szkolenie dla nauczycieli języka polskiego jako obcego, організоване Szkołą Języków Obcych Glossa у місті Києві. Курси проводив носій польської мови, викладач Glossy Pan Jerzy Terka. Учителів-полоністів навчали новим методикам роботи з дидактичними матеріалами, зокрема з таблицями, схемами та ілюстраціями; пояснювали, яким чином можна урізноманітнити роботу над текстом та домашні завдання. Учасниці курсу привезли нові знання з методики викладання польської мови, дипломи та незабутні враження.

Кафедра теорії та практики перекладу

У рамках тижня науки в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького наукову спільноту привітав ректор Олександр Черевко і традиційно відзначив тих, хто має цьогоріч значні досягнення у науковій діяльності.

Почесну грамоту Черкаського національного університету одержала Олена Кресан, доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови.

Письмовою подякою Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відзначено Наталію Сливку, доцента кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови.

Грамотами університету ректор відзначив і самих юних науковців. Серед них і студентка ННІ іноземних мов Валентина Семенюта.

Нагородили і наукових керівників студентів, які отримали перемоги у Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах. Серед них - Лариса Корновенко, завідувач кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання.
Науковців ЧНУ також привітав голова профспілкової організації ЧНУ Анатолій Стеценко.

SP Simple Map