Кафедра іноземних мов

Браницька Яніна Валентинівна

ДОСВІД РОБОТИ

Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, ННІ іноземних мов

вересень 2003 – по теперішній час

Старший викладач кафедри теорії та практики перекладу, кандидат філологічних наук.

Методична робота:

- розробка навчально-методичних комплексів дисциплін;

- викладання теоретичних курсів (Теоретична граматика французької. мови, Країнознавство, Актуальні напрями перекладознавства тощо) і практичних (Практика перекладу французької мови, Методологія та організація наукової роботи).

Наукова робота:

- успішний захист кандидатської дисертації на тему «Гастроніми в сучасній французькій мові: когнітивно-ономасіологічний аспект» (18 червня 2009 р., КНУ ім. Тараса Шевченка);

- автор 11 публікацій, з яких 6 статей опубліковано у фахових  виданнях, затверджених ВАК;

-учасник 10-ти наукових конференцій.

вересень 2003 – по теперішній час

Перекладацька діяльність (усно та письмово)

Черкаська гімназія № 9

вересень 2002-вересень 2003

вчитель французької мови

ОСВІТА

Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького

вересень 1998-липень 2003

Диплом спеціаліста, кваліфікація  філолога, викладача російської мови, зарубіжної літератури, вчителя французької мови.

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

жовтень 2005-жовтень 2008

Стаціонарна аспірантура за спеціальністю 10.02.05–романські мови

ЗНАННЯ МОВ

• вільне володіння  французькою;
  • розмовна англійська.

ІНШЕ

Комунікабельність, відповідальність, дисциплінованість, вміння працювати в колективі.

Хобі – зарубіжна й російська літератури, усний послідовний переклад,

SP Simple Map