Друк

Інститут іноземних мов – це живий організм зі своїми цілями, інтересами, переживаннями і світоглядом. Він живе, розростається, набирається сил. І як кожному для життя потрібне серце, так і директор кожного інституту є регулятором його життєдіяльності – серцем, яке болісно стискається від будь-якої невдачі і щиро радіє зустрічі зі своїми студентами, чи то теперішніми, чи колишніми.

Декан факультету іноземних мов протягом 14 років Микола Васильович Любченко багато зусиль доклав до розбудови факультету, розширення міжвузівських зв’язків. Викладачі і студенти цінували в ньому мудрого наставника, життєлюба і натхненного наукового керівника, який опублікував близько 30 власних наукових робіт. Словник студентів завдяки Миколі Васильовичу постійно збагачувався новими лексичними перлинами.

За свою наполегливу працю Микола Васильович був удостоєний багатьох державних нагород, а найціннішою нагородою для нього, як і для будь-якого справжнього декана є любов колишніх студентів і колег.

У переддень святкування 55-річчя інституту іноземних мов зичимо Миколі Васильовичу міцного здоров’я, гарного настрою, благополуччя, радості, натхнення, довголіття і здійснення мрій!