ННІ іноземних мов - 55 років!

Останні новини

 

Науковці стверджують, що людина досконало  вивчає будь-яку мову, якщо має гарного вчителя. Викладач, який віддано любить і опановує мову, здатен власним прикладом надихнути інших на навчання та самовдосконалення. Цілі  покоління колишніх студентів, сьогоднішніх викладачів ННІ іноземних мов , вчителів англійської мови з усіх куточків України  з вдячністю говорять про такого зразкового викладача, першого декана факультету іноземних мов Лідію Михайлівну  Волчкову.

Лідія Михайлівна розпочала свій трудовий шлях в  1955 році викладачем кафедри іноземних мов і понад півстоліття працювала на благо нашого  інституту, захистивши дисертацію, очоливши кафедру англійської філології, працюючи на посаді декана факультету іноземних мов та доцента  кафедри практики англійської мови. Незабутній слід залишили в пам’яті колишніх студентів заняття зі стилістики , практики мови та практичної і теоретичної граматики англійської мови, які  завжди проводилися на високому науково-методичному рівні,були цікавими, змістовними і справжнім зразком викладацької майстерності в той час, коли про інтернет, комп’ютери, проектори та інтерактивні дошки ніхто ще і мріяти не міг, а телевізор, магнітофон чи відеомагнітофон були надзвичайною розкішшю.

Викладач постійно працювала над розбудовою наукового потенціалу інституту, постійно друкувала  наукові статті, керувала студентськими кваліфікаційними, магістерськими та дипломними роботами, педагогічною практикою студентів . Її поради і настанови були ключовим дороговказом для професійного зростання і вдосконалення, вона надихала і заохочувала, навчала і була прикладом для наслідування.

Цінний вклад Лідії Михайлівни у становлення і розвиток нашого інституту високо оцінила держава, нагородивши її знаком «Відмінник народної освіти України»(1985), медаллю «Ветеран праці»(1990) та знаком «Відмінник освіти України»(2002)

Колектив навчально-наукового інституту іноземних мов щиро дякує Лідії Михайлівні Волчковій  за професіоналізм, любов до своєї професії, студентів і колег, за приклад і натхнення та неоціненний внесок у розвиток нашого інституту. Бажаємо  Лідії Михайлівні міцного здоров’я, благополуччя, радості, довголіття, гарного настрою і миру на нашій землі.

                                                         

SP Simple Map