Кабіна Юлія Геннадіївна, ст. лаборант комп’ютерного класу, аспірантка

Телефон: 8(0472) 45-30-95

2008 ‒ 2012 ‒ Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, диплом бакалавра, кваліфікація бакалавра філології, вчителя англійської мови та літератури

2012 ‒ 2014 ‒ Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, диплом магістра з відзнакою, кваліфікація магістра філології, викладача англійської і німецької мов та літератури

2015 ‒ дотепер ‒ аспірантка кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, спеціальність 10.01.06 – теорія літератури

Професійна діяльність

2014 ‒ дотепер ‒ старший лаборант комп’ютерного класу ННІ іноземних мов ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Член Ради Молодих Учених Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (2016 – дотепер)

Дослідницькі інтереси та публікації

Теорія літератури

Література ХХ-ХХІ ст.

• Кабіна Ю.Г. Роль парадоксу в антиутопіях Дж. Орвелла (на матеріалі повісті «Хутір тварин» та роману «1984») // Вітчизняна філологія: теоретичні та методичні аспекти. Збірник наукових праць. ‒ Випуск 6. ‒ Черкаси : видавець Чабаненко Ю., 2016. ‒ С. 132‒142.
  • Кабіна Ю.Г. Парадокс у художньому творі: семантика та еволюція поняття // Вісник черкаського університету. Серія Філологічні науки. ‒ № 1. 2016. ‒ Том 2. ‒ Черкаси, 2016. ‒ С. 31‒36.
  • Кабіна Ю.Г. Особливості функціонування художнього парадоксу у п’єсі У. Шекспіра «Гамлет» // Таврійські філологічні наукові читання: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 27-28 січня 2017 р. ‒ Київ: Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, 2017. ‒ С. 147‒150.