Корніцький Олександр Юрійович, старший викладач

роб.тел.: 8(0472) 37-12-23

1992 – 1997 – ЧДУ ім. Б.Хмельницького, диплом спеціаліста, кваліфікація “вчитель англійської і німецької мови”

Практика англійської мови (5, 6 курс)

Теорія і практика перекладу (5, 6 курс)

жовтень, 1997 – дотепер: асистент, викладач, старший викладач кафедри англійської філології.

Напрям наукової діяльності та надруковані статті:

зарубіжна література
теорія і практика перекладу

1. Про деякі проблеми вивчення релігійних мотивів у творчості К.С. Люїса // Знак. Символ. Образ. Матеріали міжвузовського науково-практичного семінару з проблем сучасної семіотики. – Випуск шостий. Черкаси: Видавництво ЧДУ, 2002. – С. 11-13.
  2. Рецепція Д.Г. Лоуренса в зарубіжному літературознавстві // Вітчізняна філологія: теоретичні та методичні аспекти вивчення. Збірник наукових праць. Випуск другий. – Черкаси: Видавництво Ю.А. Чабаненко, 2011. – С. 67-85.
  3. Данилюк С.С., Корніцький О.Ю., Ніжевська О.С., Шапарєва О.В.«Elections in the UK, in the USA and in Ukraine»: навчально-методичний посібник для студентів вищих навчальних закладів – Черкаси: Видавництво Ю.А. Чабаненко, 2013. – 117 с.
  4. Корніцький О.Ю. Теорія і практика перекладу: конспект лекцій. – Черкаси: Видавництво ІнтролігаТОР, 2014. – 80 с.