Деркач Анастасія Сергіївна, старший лаборант, викладач

роб.тел.: (0472) 37-12-23

2009 – 2013– ЧНУ ім. Б.Хмельницького, диплом бакалавра з відзнакою, кваліфікація «бакалавра філології, вчителя англійської і німецької мов та зарубіжної літератури»
2013 – 2015 – ЧНУ ім. Б.Хмельницького, диплом магістра, кваліфікація «магістра філології, викладача англійської і німецької мов та літератури»

Стилістика англійської мови (ННІ ІМ 4 курс)
Іноземна мова (ННІ УФСК 2курс)

Дисципліна спеціалізації: практична фонетика і граматика англійської мови (ННІ УФСК 2курс)

2015 – до тепер: старший лаборант, викладач кафедри англійської філології.

Сертифікат про відвідання наукового семінару для викладачів В. Тумасової, координатора TOSEL у Черкаській області «Motivating the Unmotivated» (2016)

Напрям наукової діяльності та надруковані статті:

психолінгвістика
психіатричне літературознавство

1. Деркач А. С. Використання міжнародного досвіду мотивації персоналу для забезпечення конкурентних переваг вітчизняними підприємствами. / А. С. Деркач // Актуальні проблеми менеджменту в сучасних глобалізаційних процесах: зб. матер. Всеукр. наук.-практ. конф. студ., аспір. та молод. вч., 14 — 15 берез. 2014 р. — Ірпінь: Видавництво Національного університету ДПС України, 2014. — С. 119 — 121.
  2. Деркач А. С. Найефективніші шляхи та способи розв’язання проблем «тайм-менеджменту». Участь у круглому столі на тему «Сучасні методи та інструменти ефективного використання часу як складові професійного розвитку особистості», Національний університет державної податкової служби України, атріум, м. Ірпінь, 11.03.2014.
  3. Деркач А. С. Емоційно-смислова домінанта творів Дж. Редфілда / А. С. Деркач // Актуальні проблеми природничих та гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених «Родзинка — 2015» : XVII Всеукр. наук. конф. молодих учених; Черкаси, 24 квітня 2015 р. / М-во освіти і науки України, ЧНУ ім. Б. Хмельницького. — Черкаси : ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2015. — С. 152—153.
  4. Деркач А. С. Типи тексту у співвідношенні з існуючими жанрово-стильовими різновидами / А. С. Деркач // Мова у світлі класичної спадщини та сучасних парадигм : Міжнародна науково-практична конференція; Львів, 11-12 березня 2016 р.— Львів : ГО «Наукова філологічна організація «ЛОГОС», 2016. — С. 114 — 117.
  5. Деркач А. С. Емоційно-смислова домінанта як психолінгвістичний феномен / А. С. Деркач // Актуальні проблеми природничих та гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених «Родзинка — 2016» : XVIIІ Всеукр. наук. конф. молодих учених; Черкаси, 21-22 квітня 2016 р. / М-во освіти і науки України, ЧНУ ім. Б. Хмельницького. — Черкаси : ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2016. — С. 252 — 254.
  6. Деркач А. С. Типи тексту у межах жанрово-стильової парадигми / А. С. Деркач // Актуальні проблеми природничих та гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених «Родзинка — 2017» : XIX Всеукр. наук. конф. молодих учених; Черкаси, 27 — 28 квітня 2017 р. / М-во освіти і науки України, ЧНУ ім. Б. Хмельницького. — Черкаси : ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2017.